У "ПриватБанку" повідомили про технічні роботи. Так, в повідомленні говориться, що в суботу, 28 липня та в неділю, 29 липня "Приватбанк" проведе регламентні роботи з технічним обладнанням і системами безпеки. У зв'язку з цим, українців попередили, що будуть спостерігатися збої у роботі з рахунками і терміналами банку.

Про це повідомила прес-служба "ПриватБанку".

Варто відзначити, що основний комплекс робіт буде проведено в ніч на 29 липня. У банку вважають, що саме в цей період навантаження на сервіси буде мінімальним.

Також повідомляється, що в період з 01:00 до 05:00 29 липня очікуються короткочасні збої при деяких операціях фізичних та юридичних осіб через системи електронного банкінгу та термінали самообслуговування.

Популярні новини зараз

Доросла "бджілка" Аліна Гросу вдарилась у самокритику: "Я сама по собі є-бо-бо"

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Дружина Віктора Павлика показала, в чому плюси чоловіка 50+: оце так сосиска!

У Москві виявили труп 20-річної українки: померла з голоду

Показати ще

Нагадаємо, національний банк України полегшив операції з іноземною валютою, удосконаливши порядок обміну інформацією про валютні операції клієнтів, а також дозволив банкам напряму купувати відмінні від долара США інвалюти на міжбанківському ринку.

Як повідомляв портал "Знай.uа", НБУ визначив офіційний курс валют на вихідні. Таким чином, долар і євро знову подорожчали. Детальніше – читайте в нашому матеріалі.

Також "Знай.uа" писав, національний банк України провів перевірку за перші 6 місяць 2018 року і виявив 39 пунктів обміну валют, у яких немає дозволу на роботу або інших обов'язкових документів. Це торкнулося багатьох областей: "підробками" всіяна вся країна.