Один зі співробітників "ПриватБанку" у спілкуванні з клієнтом упевнено назвав анексований Кримський півострів територією Росії і підвів установу, в якій працює, під серйозний скандал.

Про інцидент у банку на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook розповіла волонтер Ольга Мінчік, переселенка з Криму.

"Співробітники "ПриватБанку" відкрито розповідають клієнтам про те, що вже "весь світ" визнав Крим російським. Такі ось обдаровані фахівці. Такий ось державний банк", - написала вона.

Жінка додала, що на фоні цього "особливо тішить" пропозиція "ПриватБанку" взяти участь в голосуванні за проекти бюджету міста.

Популярні новини зараз
Жінка підхопила смертельну "чорну ногу": просто працювала на городі Експерт назвав області, яким взимку буде дуже складно Новий етап мобілізації в Україні: кому точно вручать повістку вже з 1 жовтня, список Нова мінімальна зарплата та підвищення пенсії: як з 1 жовтня в Україні зміняться виплати
Показати ще

Свою розповідь вона доповнила скрінами переписки зі співробітником установи.

Згодом у коментарях перед Ольгою вибачилися представники установи й пообіцяли, що проведуть розмові зі своїм працівником.

Користувачі не залишились осторонь і висловилися з приводу слів персонального консультанта.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", "ПриватБанк" з розмахом відзначив День захисника України.