Компанія з аудиту Ernst & Young Audit Services LLC висловила застереження щодо фінансової звітності державного Приватбанку. Про це повідомляється у виведенні компанії відносного річної фінансової звітності Приватбанку.

Аудиторська компанія не змогла знайти достатню доказову базу щодо вартості майна, яке перейшло у власність Приватбанку в якості застави на суму 7,3 млрд грн. З-за цього аудитори Ernst & Young не змогли визначити, чи є необхідність коригування звітності на випадок зменшення або збільшення його ринкової вартості.

ПриватБанк заявив, що отримав збиток у сумі 10,7 млрд гривень від знецінення заставного майна. Однак аудитори не знайшли цього достатніх доказів. Так, збиток банку може бути завищений на суму до 10,7 млрд грн.

Також сумніви у аудиторів викликала ситуація з вартістю кредитного портфеля Приватбанку: аудитори не змогли підтвердити збитки від знецінення кредитів на суму понад 12,5 млрд грн.

Популярні новини зараз

Катерина Кухар похвалилася дитячим фото і розповіла, в кого вдалася такою красивою: "Порода видна"

Зірка "Жіночого кварталу" Катя Нікітіна оголила сідниці і знайшла застосування своєму шпагату: "Так круто"

Як виглядала Оля Полякова в 20 років: час пощадив співачку, архівні кадри

Вєрка Сердючка несподівано здійснила мрію коміка Юрія Ткача: "Чекав цього 20 років"

Показати ще

Крім того, аудиторська компанія висловила свої сумніви щодо 292 млн гривень, які ПриватБанк витратив на розробку програмних продуктів у 2017 році.

"На нашу думку, за винятком можливого впливу описаних питань, окрема фінансова звітність відображає достовірно, в усіх суттєвих аспектах фінансовий стан Банку", - пояснюють аудитори.

Раніше стало відомо, що ПриватБанк отримав на 1 млрд гривень більше збитків, ніж очікували в Нацбанку. У той же час, фінансова звітність банків публікується в квітні-травні наступного за звітним року. Тому всі дані, які публікувалися до цього періоду, були лише попередніми.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" українські користувачі програми «Приват24» не в собі від злості. За їх словами, вона виникає при спробі переказу грошей або ж поповнення мобільного рахунку. Замість завершення операції вибиває помилку: "Сервіс тимчасово недоступний".