За їх словами, вона виникає при спробі переказу грошей або ж поповнення мобільного рахунку. Замість завершення операції вибиває помилку: «Сервіс тимчасово недоступний».

При цьому керівник регіонального прес-офісу компанії ПриватБанк Олександр Шуть стверджує, що проблему усунуть до 12:00. Однак станом на 12:50 він залишався неробочим.
При цьому користувачі мережі вже почали жартувати з цього приводу.

«При Януковичі такої нісенітниці не було. Я і в Приват24 зайти не можу – не приходить СМС», «З Приват24 поповнити рахунок не виходить. Мабуть, перевантаження. Ось бабла Водафону привалила, не встигають скирдувати», — пишуть вони.


"Знай.uа" нагадує, що в Україні з'явилася банда нових мережевих шахраїв. Злочинці представляються співробітниками "Приватбанку" і обіцяють переселенцям з непідконтрольною території Донбасу допомогти вирішити проблему з кредитною заборгованістю.

Популярні новини зараз

На Львівщині зникла русява красуня в рожевих кросівках - батьки виплакали всі очі

У Хмельницькому коронавірус обірвав життя проректора та професора національного університету - їх поважали колеги та студенти

Українцям показали найгарнішу жінку світу: чоловіки ковтають слинки

Відмовився від громадянської панахиди, сам ніс труну на плечах: Бондарчук дивно повівся на похороні матері

Показати ще

Цю інформацію повідомила на своїй сторінці в Facebook Інна Музичук, прес-секретар "Приватбанку".
Музичук просить, по можливості, розповсюдити інформацію про шахраїв серед знайомих.

"Виявлені зараз атракціон небаченої щедрості від нібито" співробітника банку", який всім з окупованих територій допомагає взяти кредити" списувати ". По акції. По можливості попередьте рідних і знайомих, ну і самі ніколи в таке не вірте і не залишайте таким пройдисвітам ніякої інформації. Але його нахабство в коментарях вражає, звичайно ", - заявила вона.