Жителі кількох областей України помітили в нічному небі незрозумілий об’єкт. Люди масово заявляють, що бачили НЛО, про що підтверджують знімками в соцмережах.

Жителі Калуша, Івано-Франківська, а також Тернополя стверджують, що 26 грудня, бачили дивне світло в небі, орієнтовно в 5.30 ранку, інформує WestNews.

"Сьогодні орієнтовно в 5.30 ранку в небі над Калушем цікавий феномен. Напрям – північний схід. Фото сильно розмите, бо робилось поспіхом. Зліва внизу – ощадбанк на проспекті. У відміченому колі невеличка туманність трикутної форми , у нижній вершині якої яскравий циліндр-світлячок. Через дві-три хвилини світлячок зник а туманність не розвіялась як хмарка, а збільшувалась , зберігаючи трикутну форму. Зазначу, що небо цього ранку чисте і зоряне, без жожних хмар. Що це ? Метеорит?", - пише користувач.

Популярні новини зараз

Повна, висока і з короткою стрижкою: українці оніміли від зовнішнього вигляду "Тіни Кароль"

У київському соборі "ожив" Ярослав Мудрий

Тоня Матвієнко показала закоханих батьків, півстоліття душа в душу - "Мої золоті!"

Багатодітний батько і директор школи вкоротив собі віку, залишивши останню записку: "Просто зламався..."

Показати ще

Українці почали обговорювати побачене. Дехто припустив, що це може бути космічне сміття, а інші впевнені, що це інопланетний корабель.

Ще деякі українці написали, що це могли бути всього лише дрони, що стежать за оновленим тролейбусом Івано-Франківська.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", урологи заявляють, що до Міжнародної космічної станції наблизився корабель інопланетян.