Напередодні компанія SpaceX здійснила успішний запуск ракети Falcon 9 зі стартового майданчика на базі Ванденберг у Каліфорнії.

Вдалося вивести на орбіту десять супутників, у вечірньому небі була можливість спостерігати неймовірної краси видовище, чим на той момент і займалися більшість американців, знімаючи весь процес на відео.

Втім, дехто так і не зрозумів, що відбувається - висловлювалися припущення, що це НЛО, запустила такі версії про "загадкові вогні у небі" і місцева пожежна служба Ванденберга .

"Ядерний інопланетний НЛО з Північної Кореї", - прокоментував згодом запуск засновник SpaceX Ілон Маск у Twitter.

Популярні новини зараз
"Доведеться покинути деякі регіони": переможниця "Битви екстрасенсів" спрогнозувала, які території поверне Україна Можуть скасувати відстрочку та мобілізувати: юристи попередили – з чим краще не ризикувати Термін до 31 грудня: пенсіонерів закликали зробити це, щоб не втратити пенсію "Території не повернемо": українців закликали готуватися до другої війни
Показати ще

На деяких кадрах також зафіксували момент першого ступеня ракети і запуску двигунів другого ступеня в кінці третьої хвилини польоту: перший ступінь вже одного разу була використаний; тепер його потопили в океані.

Дивіться: Iridium-4 Webcast

Як повідомляв портал "Знай.ua", Маск відправить Tesla у космос.