У сучасному світі, який буквально завалений інформацією різного плану, дуже складно буває визначити, які саме теми піднімаються лише для того, щоб маніпулювати громадською думкою.

Про те, як ворог впливає на настрої в українському суспільстві і як не стати жертвою інформаційної пропаганди, розповів психолог, експерт з невербальної комунікації Валентин Кім.

"Якщо я починаю раптом цікавитися мовним питанням, а рік тому мене це взагалі ніяк не турбувало, то швидше за все я став жертвою інформаційної пропаганди, визначеного маніпулятивного впливу на мене", - зазначив він в інтерв’ю "Обозреватель.LIVE".

За словами експерта, в Росії спосіб маніпулювання доведений до досконалості, і російське суспільство схильне всерйоз сприймати навіть свідомі вкидання.

"У цьому плані наші північні сусіди дуже показові. Тому що там спосіб маніпулювання доведений до досконалості. По-друге, там є спецзамовлення. Там є чіткий конкретний замовник, який зацікавлений саме в такому форматі подачі інформації і саме в такій інформації. Українська влада в цьому плані діє набагато гірше і набагато менш ефективно", - резюмував він.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Росія анексувала Крим за допомогою соцмереж. Кремль витратив більш ніж 19 млн доларів на фінансування кібервійськ, в які входило більше 600 осіб, котрі постійно коментували статті, писали блоги і проводили діяльність у соціальних медіа.

Популярні новини зараз

"Вся сім'я в зборі", - Кароль і Балан вразили знімком зі своїми мамами

Президенту прострелили голову в день перемоги на виборах

Локдаун на травневі та Великдень: Ляшко пояснив, до чого готуватися українцям

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

Показати ще