Україна повинна бути готова до нападу з боку Росії в будь-який момент.

Про це заявив начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко, передає "Радіо Свобода".

"Експерти визначають готовність Росії через три роки, а ми визначаємо різні терміни готовності та різні масштаби як провокаційних дій, так і можливої ​​широкомасштабної операції, широкомасштабної агресії щодо України", - констатував начальник Генштабу.

Він запевнив, що у військових є відпрацьовані плани на випадки війни з Росією. "Ми повинні бути готові і в цей момент, і завтра, і через тиждень, і через рік, і через три роки, і до того моменту, поки така загроза не зникне щодо України. Я маю на увазі загроза військової агресії щодо України", - сказав начальник Генштабу.

Популярні новини зараз

День народження Володимира Зеленського: найяскравіші моменти президентства – від дебатів до кохання

Діана Шуригіна злила пікантний архів - обережно, занадто спекотні пози: "Як підзаборна..." 

Леся Нікітюк нарешті показала дитину - дівчинка дуже схожа на неї

Сам у чужому місті: поліцейські знайшли на морозі хлопчика, плакав і кликав маму

Показати ще

Росія програє у війні

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що збіг останніх подій - захід в Мюнхені і публікація американських обвинувальних висновків - свідчить про те, що українська війна - це і війна США. Про це заявив старший науковий співробітник американської ради із зовнішньої політики Стівен Бланк.

Один з росіян, який брав участь у Мюнхенській конференції з безпеки на минулому тижні, написав в Twitter, що на основі виголошених промов, він прийшов до висновку, що в Європі російська агресія в Україні викликає лише незначне занепокоєння.