Депутати Державної думи РФ заявили, що прийнятий Верховною Радою України Закон "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях" нібито веде до війни. Про це йдеться в офіційній заяві фракцій Держдуми.

"Цей Закон, брехливо іменований його авторами законом про реінтеграцію Донбасу, оголошує Російську Федерацію країною-агресором, невизнані "Донецьку Народну Республіку" і "Луганську Народну Республіку" – тимчасово окупованими територіями і надає Президенту України безконтрольне право використовувати збройні сили країни проти співгромадян на Донбасі і будь-якій частині України без оголошення війни", – йдеться в заяві.

Також там заявили, що депутати української Верховної Ради "не залишили жодних сумнівів у тому, що їх цілями є зрив міжнародно визнаних Мінських угод про врегулювання конфлікту на Сході України". Також, фракції звинуватили офіційний Київ у відмові від прийнятих в рамках цих угод зобов'язань.

"У прийнятому документі відсутня навіть згадка про Мінські угоди. Закон виключає можливість переговорів влади України з представниками Донбасу, що виступили, як відомо, проти "державного перевороту" в Україні в 2014 році, а також не передбачає ніякого особливого статусу для територій, населення яких повстало проти "перевороту", – додали в Держдумі.

Популярні новини зараз

Юля Зайка показала, ким замінила Холостяка Заливака: "Ми пара?"

Святослав Вакарчук пішов від дружини заради іншої жінки, - ЗМІ

"Юля" Зайка зважилася на побачення і вже розповіла про шикарного незнайомця: "Холостяк" Заливако і поруч не стоїть

Страва Олі Полякової довела до істерики Надю Мейхер на "МастерШеф. Селебріті": Ектор знайшов багато олії

Показати ще

У заяві Держдуми наголошується, що Київ готовий "визнавати тільки народження і смерть людей в зоні конфлікту". Російські депутати "з обуренням" назвали Закон про реінтеграцію – наповненим ненавистю, заявивши, що він "веде до війни, а не до світу". У Москві також заявили, що Київ бажає "обезлюдити землі, на яких проживає кілька мільйонів людей, дати новий імпульс полюванню на відьом".

Київ закликали "задуматися про свою відповідальність". Держдума звернулася до всіх вищих міжнародних інстанцій, щоб вони засудили "репресивний акт" влади України.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що в Криму окупанти лякали дітей зброєю на очах матерів