У Берліні невідомі активісти вивісили банер в кольорах українського прапора, на якому написали звернення до російського президента Володимира Путіна.

Фотографію банера опублікувала в мережі фронтвумен популярної української групи ONUKA Наталя Жижченко. Активісти кажуть про агресію Росії в Україні, а також звертаються безпосередньо до агресора.

"Ми захищаємо свободу і територіальну цілісність країн Європи, захищаючи свободу і територіальну цілісність України. Володимир Путін, вгамуєте свої геополітичні амбіції і дайте свободу всієї України", - йдеться в зверненні.

ONUKA на Євробаченні.

Популярні новини зараз
ПриватБанк блокує карти: яка операція може залишити без доступу до коштів Гроші на зимову комуналку: українцям приготували нові виплати – хто отримає Українцям зменшать пенсії: кому знизять виплати та на скільки Українцям скоротять ліміти на грошові перекази: яку суму дозволять переказувати
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що влітку і восени 2018 на українців очікує серйозна загроза повномасштабного вторгнення російських військ.