Кремль відправив на Донбас так звану 69-у колону МНС Росії з гуманітарною допомогою для дітей (зазначається у документах).

Про це повідомили у російському відомстві.

Автомобілі везуть 400 тонн гуманітарних вантажів, серед яких дитячі продуктові набори та медикаменти. Колона дійде до державного кордону на пункти пропуску "Донецьк" і "Матвєєв Курган", а потім розділиться для проходження у два пункти призначення - Луганської та Донецької області України.

Нагадаємо, останній гумконвой до України Росії відправила 24 серпня. Вітчизняні прикордонники повідомляли, що переміщення автомобілів проходило з грубим порушенням норм міжнародного та національного законодавства, у зв'язку з чим українська міжвідомча група здійснювала лише візуальне спостереження без виконання контрольних функцій. Достовірної інформації щодо вмісту вантажів отримати не вдалось.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Росія відправила на Донбас продукти, від яких отруїлись діти.

Популярні новини зараз
Добралися і до тих, хто з відстрочкою: ТЦК можуть забрати і багатодітних батьків ТЦК буде безпощадним до цих жінок: кому загрожують штрафи на рівні з чоловіками Гороскоп на сьогодні 5 липня: заздрість, приховані інтриги та оригінальні ідеї – прогноз для всіх знаків Зодіаку Продається на ринках та магазинах: в Україні з'явився на прилавках смертельно небезпечний продукт
Показати ще