У понеділок, 25 грудня, в Кривому Розі депутат районної Ради від фракції "За рідне місто" Володимир Хотькін почав стріляти по людях з травматичної зброї з балкона своєї квартири.

У мережі опублікували відповідні фотографії.



Про інцидент повідомляє місцева патрульна поліція. Правоохоронці знайшли в квартирі чоловіка бойовий і травматичний пістолети.


Популярні новини зараз
Пенсіонерів звільнили від оплати за газ: хто отримає пільги Українців позбавляють прописки через ТЦК: що треба перевірити Українці стануть безхатьками: виселять із власної квартири Перекриють трубу: українці можуть залишитися без газу
Показати ще

За словами Хотькіна, він після вживання алкоголю пішов на балкон з двома неповнолітніми дітьми і зробив два постріли у повітря.



Відзначається, що ніякого дозволу на зберігання зброї у депутата немає.



Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що в Хабаровському краї школяр відкрив стрілянину по однокласникам.