Масаж обличчя - один з найбільш ефективних і безпечних методів підтримки тонусу і краси шкіри. А точкова техніка шиацу допоможе всього за кілька хвилин в день стерти сліди втоми, усунути набряки і розгладити зморшки.

Натискати на точки потрібно строго перпендикулярно поверхні шкіри без надмірного тертя та вкручують рухів. Інтенсивність тиску - помірна, до легкого дискомфорту в точці впливу. Надмірне натискання може привести до зворотного ефекту - м'язи не розслабляться, а, навпаки, стануть більш напруженими.

Точка здорового кольору обличчя

Постав середній або безіменний палець на точку-виїмку, розташовану на вилиці. Якщо ти не можеш її намацати, поклади три пальці - безіменний, середній і вказівний - на вилицю від крила носа. Ямка виявиться точно під вказівним пальцем. Натисни і утримуй 7 секунд.

Точка пружності

Знайди три точки, розташовані по нижньому краю виличних кісток. Перша з них знаходиться в сантиметрі від основи носа. Дві інші слідують відразу за нею. Твої пальці самі встануть, як треба, і ти це відчуєш. Натисни вказівними, середніми і безіменними пальцями обох рук на 6 цих точок одночасно.

Популярні новини зараз

Нова пошта повідомила про зміни в оплаті посилок: списуватимуть автоматично

Оля Полякова зізналася, хто із зірок шоу-бізнесу її дратує - Тіна Кароль у списку

У Харкові помер відомий бізнесмен і друг Кернеса

"Холостяк" Заливако вперше побачить дівчат без тонни макіяжу: "Я офігів!"

Показати ще

Точка проти складок

Поклади пальці у впадинку над верхньою губою і зроби дугоподібний рух в сторону крил носа. Пальці самі зупиняться в потрібних поглибленнях у крил носа. Впливай на обидві точки одночасно 7 секунд. Стимулювання цих точок допоможе розгладити носогубні складки.

Точка красивих губ

Постав вказівні пальці обох рук на активні точки в кутах рота і натискай на них 7 секунд. Потім вказівним пальцем такий же час натискай на так званий "Лук купідона" - впадинку над верхньою губою. Потім перетягни вказівний або середній палець в ямку під нижньою губою і натискай всі ті ж 7 секунд. Регулярне стимулювання цих точок підніме куточки рота і зробить губи більш пухкими.

Точка овалу обличчя

Притисни великими пальцями обох рук щелепних кісток знизу. Одночасно розташуй вказівні, середні і безіменні пальці обох рук на нижній щелепі. Стимулюй ці групи точок протягом 7 секунд. Потім перестав пальці трохи вище у напрямку до скронь і стимулюй наступні групи точок. За 4-5 прийомів потрібно пропрацювати всю нижню щелепу.

Нагадаємо, 43-річна жінка показала, як виглядати на 20.

Як повідомляв раніше "Знай.ua", лимон здавна відомий багатьма корисними властивостями для нашого здоров'я. 9 причин починати ранок з чудо-напою.

Також "Знай.ua" писав, що стан шкіри дуже важливо для кожної дівчини, тим більше, що, як правило, по ньому можна визначити, якими захворюваннями страждає людина. Прочитавши цей матеріал ти дізнаєшся, яких продуктів може не вистачати твоєму типу шкіри.