П'ятирічний син загиблої в АТО Катерини Носкової Тимофій хоче стати солдатом, як його мама. Про патріотизм маленького українця розповіла спільнота "Народний герой України" в Facebook.

Катерина Носкова пішла служити в АТО 18 лютого 2015 року відразу після того, як на фронт пішов її чоловік. Жінка служила в 17-му батальйоні 57-ї бригади. 16 серпня 2015 року під Горлівкою вона разом з іншими військовими потрапила під обстріл. Витягаючи з-під вогню поранених бійців, Катерина сама отримала смертельне поранення.

У жінки, яка геройськи загинула, захищаючи свою країну, залишився в Знам'янці маленький син Тимофій. Його бабуся, мати Катерини, розповіла, що за порадою психологів сказала малюкові, що мама тепер живе на зірочці. Виходячи ввечері на поріг будинку, хлопчик піднімав голову в небо і казав: " Я бачу маму!".

А недавно малюк сам зрозумів, що мама померла. За словами бабусі, хлопчик на могилі своєї мами сказав: "Коли я виросту, теж стану солдатом". А коли бабуся йому на це відповіла, що війна закінчиться на той час і воювати не потрібно буде, Тимофій упевнено повторив: "Я все одно буду солдатом".

До слова, батько Тимофія, Любомир, відслуживши рік в АТО, після піврічної перерви підписав контракт і пішов знов на фронт. За словами матері Катерини, він піклується про сина, як може, щодня телефонує і спілкується з ним.

Популярні новини зараз

Добра горила познайомила людського малюка зі своїм дитинчам: мама зняла унікальний випадок на камеру

Харків'ян "балують" гнилими бананами, дивитися гидко: "За це потрібно платити?"

В Києві може з'явитися новий мікрорайон: у Кличка розкрили деталі

Двері доведеться відкрити: українцям нагадали про масову повірку показників газових лічильників

Показати ще

У п'ятницю, 9 червня, в Кропивницькому синові учасниці АТО вручили нагороду "Народний герой України", яку посмертно присудили його мамі.

Прямо на сцені чоловік, який вручав нагороди, опустився перед малюком на коліно і пришпилив орден мами до його вишиванки.

Як повідомляв портал "Знай.ua", грузинського добровольця Вано Надірадзе, який тривалий час воював в зоні АТО і удостоєний високої нагороди Народний герой, заарештували і хочуть депортувати з України