Користувачів соціальних мереж до глибини душі зворушили фотографії та історія під ними, написана легендарним бійцем АТО Євгеном Жуковим, більш відомим як "Маршал".

На своїй сторінці в Facebook військовослужбовець опублікував перше фото і підписав: "Це - нога ... Нога пораненого супротивника, якого ми врятували, замотали і відправили до наших спецслужб - нехай розбираються. На другому фото - прострелена спина. Спина хлопця, який з усією своєю групою спецназу прийняв перший бій на Саур-Могилі. Спина, яка стікає кров'ю, в той час, коли він сидить зі своєю групою і... їсть. З пробоїною в корпусі від кульового поранення, він сидить, їсть і обговорює серйозний бій, з якого недавно вийшов".Боєць АТО розповів, як ці хлопці з залізними нервами і сталевим характером, незважаючи на поранення і травми, просто їдять і обговорюють подальші дії. Жуков закликав українців запам'ятати 29 липня як день Сил спеціальних операцій.

"Вони брали перший бій завжди. І в цей день в 2014 році, загинуло дуже багато НАШИХ воїнів спецназу... І навіть зараз, коли ви лягаєте спати, групи спецназу ССО рухаються по території супротивника щоб виконати бойове завдання, для того, щоб ви спокійно лягали спати", - закінчив Жуков.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що військовий експерт розповів про роль бою за Шахтарськ в контексті трирічної війни.

Популярні новини зараз

Слава Камінська з "НеАнгелів" втратила найближчу людину: "Я так боялася"

Донька київської судді, яка віддала Крим Росії і назвала українців "бидлом", вибачилася

Вагітна Осадча перетворилася на ніжну кішечку під шум моря: "Мій Юрочка"

Тіна Кароль мало не полетіла зі сцени під час концерту, всьому виною довга сукня

Показати ще