Над реакцією Москви на ракетну атаку по Сирії, яку здійснили США, Великобританія та Франція, жартують в соціальних мережах. Варто відзначити, що в результаті атаки загинуло не менше 85 осіб.

Про це стало відомо завдяки коментарям користувачів соціальних мереж Facebook та Twitter.

Один з головних об'єктів жартів – заява посла Росії в США Анатолія Антонова, про те що "образа президента Росії є неприйнятною та неприпустимою".

"Так щиро дворова челядь захищає честь свого пана. І все б нічого, але хтось призначив цього звиклого до суботніх прочуханів кріпосного послом у США", – пише блогер Карл Волох.

Також сміються над грізними обіцянками РФ збивати всі ракети, якими будуть атакувати Сирію, а також знищити "місця запуску ракет.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Сирія вимагає від міжнародного співтовариства засудити ракетні удари США, Великобританії та Франції по її об'єктах. Про це повідомляють російські ЗМІ. Сирія назвала агресією дії країн Заходу.

"Сирія вимагає від міжнародного співтовариства рішуче засудити цю агресію, яка призведе тільки до погіршення ситуації в світі та загрожує світовій безпеці", - заявили в міністерстві.

Державне сирійське агентство арабських новин (SANA) зазначило, що Сирія "зіткнулася в суботу з тристоронньою агресією, розпочатою США, Францією та Великобританією в околицях Дамаску і Хомса".

Відомо, що повітряна оборона Сирії над Хомсом перехопила кілька ракет.

Сирійські збройні сили заявили, що США, Франція та Великобританія "випустили 110 ракет, націлених на Сирію".

Пізніше Міністерство закордонних справ Сирії заявило, що спільні авіаудари США, Великобританії та Франції є "грубим порушенням міжнародного права та принципів Статуту ООН".

Як повідомляв портал "Знай.uа" 14 квітня збройні сили західних країн скинули крилаті ракети на науково-дослідний центр в Дамаску, сховище хімічної зброї біля Хомса і командний пост, який знаходиться неподалік. Про це повідомив президент США Дональд Трамп, який виступив з екстренною заявою.