Хіматака в Сирії: Лавров вигадав нового ворога - "русофобську державу"

поділитись
Лавров стверджує, що химатака – витівки іноземних спецслужб

Сергій Лавров зробив гучну, але спірну заяву. Він вважає, що хімічна атака в сирійському місті Дума, в якій постраждало понад тисячі чоловік – не більше, ніж постановка.

Глава міністерства закордонних справ Росії Лавров заявляє, що ніякого застосування хімічної зброї не було і химатака в Сирії – "постановка русофобского держави".

На даний момент з Москви виїхала місія експертів Організації по забороні хімічної зброї. Російський міністр стверджує, що застосування хімічної зброї в Сирії насправді не було. Він підкреслює, що Москва має незаперечні докази того, що хімічна атака насправді була постановкою.

"До неї доклали руку спецслужби однієї держави, яка зараз рветься бути в перших рядах русофобської кампанії", - зазначає чиновник.

Місія експертів Організації по забороні хімічної зброї повинна прибути в Дамаск вже днями, за твердженням Лаврова, і звідти передислоковується в Думу. Глава МЗС упевнений, що в Думі вони, як і інші фахівці, вже обстежили ту місцевість, не знайдуть жодних підтверджень застосування хімічної зброї, хлору або інших шкідливих речовин.

Ще 7 квітня урядові сили Сирії були звинувачені в тому, що скинули бочковую бомби з отруйними речовинами з вертольота на цивільне населення Думи у східній Гуті. Про це заявила Сирійська повстанське угрупування Джаиш аль-Іслам.

Після цього президент Америки Дональд Трамп дав обіцянку "зовсім скоро" прийняти рішення щодо Сирії. А якщо справа дійде до військової операції, то в ній можуть взяти участь ВПС Франції і Великобританії.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.иа"російський флот втік із Сирії. Це помітило моніторингове агентство після загрози Трампа про авіаційних ударів. Імовірно кораблі РФ різко вирішили покинути сирійський порт Тартус з-за великої ймовірності авіаційного удару.

Автор матеріалу: 
Кристина Бурдюгова
Теги: 
Сирія, хіматака, Лавров
Вибір редакції, Суспільство
23.04.2018
Псувати імідж підприємства на міжнародному рівні — це вже аж ніяк не патріотизм
0
0
20:19 23.04.2018
У свій день народження соратниця Януковича вражає своїм молодим виглядом
0
0
19:02 23.04.2018
Роздратований журналістськими розслідуваннями Романов годує громадськість все новими і новими обіцянками
0
0
18:43 23.04.2018
Будапешт вже втретє заблокує проведення засідання Комісії України з Альянсом на міністерському рівні
0
0
18:09 23.04.2018