Хіматака в Сирії: Лавров вигадав нового ворога - "русофобську державу"

поділитись
Лавров стверджує, що химатака – витівки іноземних спецслужб

Сергій Лавров зробив гучну, але спірну заяву. Він вважає, що хімічна атака в сирійському місті Дума, в якій постраждало понад тисячі чоловік – не більше, ніж постановка.

Глава міністерства закордонних справ Росії Лавров заявляє, що ніякого застосування хімічної зброї не було і химатака в Сирії – "постановка русофобского держави".

На даний момент з Москви виїхала місія експертів Організації по забороні хімічної зброї. Російський міністр стверджує, що застосування хімічної зброї в Сирії насправді не було. Він підкреслює, що Москва має незаперечні докази того, що хімічна атака насправді була постановкою.

"До неї доклали руку спецслужби однієї держави, яка зараз рветься бути в перших рядах русофобської кампанії", - зазначає чиновник.

Місія експертів Організації по забороні хімічної зброї повинна прибути в Дамаск вже днями, за твердженням Лаврова, і звідти передислоковується в Думу. Глава МЗС упевнений, що в Думі вони, як і інші фахівці, вже обстежили ту місцевість, не знайдуть жодних підтверджень застосування хімічної зброї, хлору або інших шкідливих речовин.

Ще 7 квітня урядові сили Сирії були звинувачені в тому, що скинули бочковую бомби з отруйними речовинами з вертольота на цивільне населення Думи у східній Гуті. Про це заявила Сирійська повстанське угрупування Джаиш аль-Іслам.

Після цього президент Америки Дональд Трамп дав обіцянку "зовсім скоро" прийняти рішення щодо Сирії. А якщо справа дійде до військової операції, то в ній можуть взяти участь ВПС Франції і Великобританії.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.иа"російський флот втік із Сирії. Це помітило моніторингове агентство після загрози Трампа про авіаційних ударів. Імовірно кораблі РФ різко вирішили покинути сирійський порт Тартус з-за великої ймовірності авіаційного удару.

Автор матеріалу: 
Кристина Бурдюгова
Теги: 
Сирія, хіматака, Лавров
Журналіста вигнали з прес-конференції за просту табличку з темою питання
0
0
03:50 17.07.2018
Путін вирішив поділитися власною думкою і роздавав поради президентові США
0
0
22:24 16.07.2018
Лідер США прокоментував зустріч з Президентом РФ в Гельсінкі
0
0
19:48 16.07.2018
З України до країн ЄС імпортується більше незаконної деревини, ніж з будь-якої іншої країни світу
0
0
18:06 16.07.2018
Фомин расшифровал слова Гройсмана, который запретил членам Кабмина напрямую контактировать с представителями РФ
0
0
17:49 16.07.2018