Російські дипломати підрахували, що нові обмеження, які прийняли в США проти посіпак Путіна (компанії та олігархи), починаючи з 2011 року перевалило за п'ятий десяток.

Друзі Лаврова вирішили висловити жаль простим американцям, назвавши санкції "грабунком". Про це стало відомо завдяки повідомленням МЗС Російської Федерації.

"Вашингтон продовжує лякати відмовами в американських візах, загрожує російському бізнесу заморожуванням майнових nf фінансових активів, забуваючи, що відбирання приватної власності та чужих грошей називається крадіжкою. Не дочекавшись належного ефекту від попередніх санкцій, вашингтонські політики дійшли до такої безглуздості, що намагаються вдарити по нашим компаніям, які давно підтримують ділові зв'язки зі США, від яких залежать тисячі робочих місць. Інакше кажучи, б'ють і по простим американцям, власним виборцям, руйнують економічне співробітництво собі в збиток", – переконані російські дипломати.

Далі в повідомленні йде великий перелік, що американці самі порушують демократичні принципи, із зазначенням, що американська демократія деградує.

Популярні новини зараз

Микола Тищенко в День Соборності знову все переплутав і віддав Схід: "Єдині, від Києва до Закарпаття"

23-річний хлопець убив дівчинку-підлітка, щоб справити на неї враження, загинув і друг: "У неї навіть не було шансу пожити"

Українцям супермаркети почали впарювати дрібну картопельку по 100 грн за кг: "Красива, дорога, але..."

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

"Ніякі заходи тиску не звернуть Росію з обраного курсу. Вони лише демонструють нездатність США домогтися поставлених цілей та консолідують російське суспільство. Зрозуміло, не залишимо нинішній і будь-який новий антиросійський випад без жорсткої відповіді. Однак, перш за все, хотіли б порадити Вашингтону швидше позбутися ілюзій, що з нами можна розмовляти мовою санкцій.", – пригрозили в російському МЗС.

Нагадаємо, раніше 6 квітня США ввели персональні санкції проти наближених до президента Росії Володимиру Путіну олігархів. У переліку виявилося 38 російських багатіїв.

До слова, Михайло Задронов вічно жартував про "тупість" американців і шкодував їх. Одіозний артист запам'ятався українофобією та любов'ю до господаря Кремля Володимира Путіна.

Як повідомляв портал "Знай.uа" щоб ряд російських олігархів не підняв такий невигідний після виборів бунт у президента РФ Володимира Путіна вже давно заготовлений сценарій, щоб тримати всіх бізнесменів "в кулаці". Таку думку висловила нещодавно російська опозиціонерка Ольга Курносова.