Тарзан розповів про "ігри" з правою рукою Лаврова

поділитись
Є вагомі докази

У Мережі з'явилася інформація про те, що офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова ходить займатися в спортзал до чоловіка Наташі Корольової - стриптизеру Тарзану. Про це повідомляють ЗМІ, посилаючись на заяву самого бодібілдера.

"Нечасто, але приходить Марія Захарова. Займається виключно зі мною. Дуже наполегливо. Я навіть попереджав: "Марія, якщо важко, ви скажіть. Я ж повинен орієнтуватися, які навантаження давати". А вона як боєць, все терпить", - сказав Сергій Глушко на прізвисько "Тарзан".

Нагадаємо, Марія Захарова, офіційний представник МЗС Росії, висловила подив у зв'язку з інформацією про кремацію домашніх тварин екс-шпигуна Сергія Скрипаля.

На своїй сторінці у Facebook вона заявила про знищення у Великобританії "важливих доказів".

Вона стверджує, що кремація морської свинки і кота - просто знищення, хоча вони могли стати важливим доказом у справі про отруєння хімічною речовиною.

"Я не роблю ніяких висновків. І, можливо, це просто збіг. Але досліди з нервовопаралітичним газом у Портон-Дауні ставилися саме на морських свинках (за 40 років у лабораторії ці дослідження проводилися на 3,4 тис. цих тварин). Чим далі, тим страшніше відкривається картина", - заявила Захарова.

Крім того, капітан затриманого російського риболовецького судна "Норд" Володимир Горбенко, кому винесли звинувачення в незаконному перетині кордонів, потрапив у лікарню в критичному стані.

Капітан судна перебував у СІЗО, він часто скаржився на погане самопочуття і в подальшому його госпіталізували.

Не менше проблем зараз із затриманим судном. Справа в тому, що всю рибу, яка була на момент арешту, опечатала СБУ. Товар звичайно ж почав гнити, поки його не прибрали.

Капітану "Норд" Володимиру Горбенко пред'явлено звинувачення за статтею "порушення порядку в'їзду - виїзду на тимчасово окуповану територію". Всім іншим членам екіпажу оголосили адміністративне правопорушення.

Дивіться сюжет про РФ

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", Росія виселяє британських дипломатів.

Автор матеріалу: 
Анна Веретенникова
Теги: 
Марія Захарова, Тарзан, РФ
Батьки намагаються знайти спосіб забрати з Туреччини тіло свого сина
0
0
08:54 22.07.2018
Британський актор намалював те, що побачив під час клінічної смерті
0
0
08:09 22.07.2018
Єлизавета ІІ здивувала оригінальним подарунком
0
0
07:39 22.07.2018
Ігри дітей зі зброєю завершилися трагедією
0
0
04:41 22.07.2018
Пасмо волосся в руці жертви допомогло вирішити загадку серійного вбивці через 28 років
0
0
00:19 22.07.2018