На Херсонщині вісім ресторанів покарали за недотримання українського законодавства "Про Мови". Власників закладів харчування оштрафували після скарг одного і того ж клієнта.

Про це повідомили у відділі комунікації Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Відвідувач ресторанів поскаржився, що працівники закладів порушують його права, оскільки звертаються до нього російською мовою. Крім того чоловіку не сподобалось, що у меню, на касових чеках та в рекламі закладів харчування також все написано лише російською.

Після перевірки, держоргани притягнули вісьмох власників ресторанів до відповідальності.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", активісти вирішили "українізувати" Донбас. У Покровську на вивісках всі назви російською мовою замінили на українські.

Популярні новини зараз
Контроль за картковими переказами посилять: які суми зацікавлять банк та податкову Оновлені правила оплати: "Нафтогаз" змінив процедуру отримання рахунків Перерахунок пенсій у 2026 році: кому збільшать виплати та наскільки Кабмін запровадив нові правила нарахування пенсій: що буде з радянським стажем
Показати ще