Дніпро вмирає через постійні скидів отруйних речовин.

Як говориться в сюжеті ТСН, у воді можна знайти всі елементи таблиці Менделєєва. Річка Либідь в Києві, яка впадає в Дніпро, фактично є міським зливним колектором. Туди потрапляють не тільки каналізація, а й неочищені стоки автомийок разом з потужними фосфатами, маслами і бензином.

На Бортницькій станції повинні очищати стоки столиці, але не можуть - ні від фосфатів, ні від нафтопродуктів, так механізмам 70 років, і проти сучасних стоків вони безсилі. Фахівці вказують, що обладнання повністю виробило свій термін.

Якщо не буде вжито заходів, Дніпро в Києві буде гнити, зацвітати і ставати болотом, тому що від численних дамб течії практично немає.

Популярні новини зараз
У Німеччині готувався державний переворот: планувався збройний напад, десятки затриманих, причетна Росія Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте" Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку 2000 грн під ялинку: ПриватБанк роздасть українцям гроші, як отримати
Показати ще

Через критичну ситуацію все частіше хворіє риба. Збільшується і кількість паразитів, які на рибі зустрічаються.

Поміщати цьому процесу екологи не можуть, тому що на перевірки забруднювачів існує мораторій, а екоінспекція за законом може перевіряти тільки планово. До всього іншого глобальне потепління, яке висушує річку.

Забруднення Дніпра

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що тим, хто розвозить сміття по всіх регіонах України і вивантажує його, де попало, доведеться відповідати перед законом.