22 грудня в будівлі російського посольства збиралися дипломати різних країн з нагоди святкування "Дня працівника органів безпеки Росії"

Рідні українських політв’язнів Кремля прийшли до будівлі посольства, щоб донести іноземним дипломатам, що вони так само, як і Росія, відповідальні за репресії проти українських громадян в окупованому Криму та самій РФ, повідомляє Крим.Реалії.

Як пояснили учасники акції "Пийте-їжте з катами НКВД", сьогодні в будівлі російського посольства святкують сторіччя "НКВД, КГБ, а тепер ФСБ".

"Ми вийшли, тому що в російських в’язницях сидять наші рідні. А вони святкують сторіччя свого НКВД, КГБ, а тепер ФСБ ", — сказав на акції батько політв’язня Валентина Виговського.

Під час акції двоє людей у ​​формі співробітників НКВС стояли біля посольства і "охороняли" людей з табличками "З днем ​​народження, кати", "Мій народ депортований 18 травня 1944", "Мій дід страчений в 1937 році".

Популярні новини зараз

Чоловік "ожив" на своєму власному похованні: ледь не засипали землею

З 1 вересня школи перейдуть на стандарти Нью-Гемпшира: малюнки – на уроках історії, нові тести і "нарко-перевірка" вчителів

Українці дізналися стать дитини вагітної Каті Осадчої: "Хто має народитися?"

Маленький син Олі Цибульської перетворився на Елвіса Преслі: крутiший за Дзідзьо

Показати ще

Родные политузников Кремля пришли под посольство РФ напомнить иностранным дипломатам о репрессиях в Крыму

Posted by Крым Реалии on Friday, 22 December 2017

Як повідомляв портал "Знай.ua", посольство Великобританії звернулося до російської влади із вимогою відпустити нарешті українських політв'язнів.