Київ побив черговий національний рекорд. Столицю України визнали містом доброти.

Такі результати показали опитування громадян щодо того, як вони ставлять до переселенців, - пише Politeka.

Свіже опитування свідчить про те, що найвищий рівень нетерпимості та конфліктності між переселенцями і приймаючої громадою зафіксовано в Харківській області.

При цьому, "лідерами" з доброзичливості щодо внутрішніх переселенців виявилися Київська та Львівська області.

Популярні новини зараз
Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях Обмеження водопостачання: українці можуть залишитись без життєво важливої ​​послуги Водіїв легко можуть оштрафувати за увімкнений кондиціонер: чому це відбувається Цими грошима більше не зможете розрахуватися — які монети та купюри треба терміново обміняти
Показати ще

За словами експертів, досить складна ситуація із забезпеченням основних життєвих потреб переселенців склалася в Донецькій і Луганській областях, що зумовлено високим рівнем безробіття.

У Києві найкраща атмосфера тому, що більше перспектив знайти роботу та більший вибір щодо оренди житла. Щодо зарплатні, то вона вдвічі вища, ніж у багатьох інших регіонах.

Наразі пріоритетним завданням влади є створення більше робочих місць на підконтрольній Україні частинах Луганщини та Донеччини, а також дати можливість внутрішнім переселенцям орендувати житло в Дніпропетровській, Харківській і Київській областях.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", за даними Мінсоцполітики, станом на січень 2018 переселенців із Донбасу та Криму в Україні зареєстрували близько півтора мільйона осіб.