Вже зовсім скоро почнеться нова студентська пора. Відпочилі і засмаглі молоді люди приїдуть в свої університети, і продовжать навчання. Але початок навчального року для студентів – це не тільки лекції і семінари. Дуже багато з них так само починають шукати роботи і різні підробітки. Тому всі пошуковики з початку вересня почнуть обробляти величезну кількість запитів "Робота для студента", і подібних. Тим більше, що в цьому році кількість студентів, які отримують стипендії зменшиться до 25%. Тому ми вирішили розібратися, де ж студентам пропонують роботу, і скільки за неї платять.

Де працюють студенти

Як показує практика, знайти роботу для студента, яка дозволить і встигати в університеті, і в професійній діяльності, і при цьому нормально спати, досить складно. Тому, особливо влітку, молоді люди шукають сезонні роботи для студентів, а таких досить багато. В основному, як ми бачимо в інфографіці, всі вони пов'язані зі сферою обслуговування.
Якщо подивитися на статистику найбільших сайтів з пошуку роботи в Україні, то стає зрозуміло, що в основному студентам пропонують роботу консультантів, або ж офіціантів. Так само, варто відзначити, що дуже часто студенти йдуть працювати на меншу зарплату, ніж можуть отримувати, зате за фахом. Адже досвід роботи в нашій країні дуже важливий для роботодавця.

Скільки платять студентам в Україні

Як відзначають на сайтах з пошуку роботи, зарплата у студентів в основному залежить від кваліфікації самого роботодавця. Але, в той же час, є деякі закономірності.

Популярні новини зараз
Захисник Маріуполя попрощався з "Азовсталлю" і звернувся до всієї України: "Ну, ось і все. Місце моєї смерті і життя" Юлія Тимошенко пояснила, чому змінила зачіску: "Волосся заважає в бою" Мольфарка провела обряд на смерть кожного солдата рф, що ступив на землю України: "Предки заберуть їх" Що попросив чоловік на вечерю перед стратою - найдивніше бажання в історії
Показати ще

Як ми можемо побачити, найбільше отримують студенти, які пішли продавати нерухомість. Ось тільки варто врахувати, що зарплата там йде від відсотка. В умовному колл-центрі студент може заробити від 3500 до 5000 грн.

Не потрібно боятися

Як кажуть всі роботодавці, вони прекрасно розуміють, що зараз освіта в нашій країні не на кращому рівні, тому практично кожного випускника потрібно ще доучувати. У перший день на новій роботі, ніякої феєрії, або величезного навантаження не буде. Помилки, непорозуміння, погана кваліфікація – все це вам пробачать. Головне, що зараз вимагають на роботі – це хороші здібності до навчання.