Марина Цвєтаєва – одна з найвідоміших російських поетес 20 століття. Вона залишив по собі величезну кількість прекрасних віршів, за які її дуже люблять. В її честь названо багато вулиць у різних містах, навіть в Києві. І в честь річниці смерті Марини Цвєтаєвої ми вирішили написати найцікавіші факти з її життя.

Цікаві факти про Марини Цвєтаєвої

Марина народилася в дуже інтелігентній сім'ї. Її батько був професором Московського університету, працював на кафедрі теорії мистецтв та всесвітньої історії, відомий філолог і мистецтвознавець.
У 19 років поетеса вийшла заміж за Сергія Ефрона. Незабаром вона завагітніла, і дуже чекала хлопчика. Але була розчарована, коли народила дочку Ірину.
Незважаючи на те, що Марина дуже любила свого чоловіка, через два роки після народження дочки вона з головою занурюється в роман. Притому, з жінкою на ім'я Софія Парнок, яка теж була поетесою і перекладачкою. До речі, Цвєтаєва написала цілий цикл віршів присвячених своїй новії коханії і назвала його "Подруга".

Звичайно, цей роман не залишився не поміченим її чоловіком. Майже 5 років відносини були дуже складними, але після величезної кількості сварок, примирень і розставань. Вони все-таки відновили свої стосунки, а про коханку поетеси було забуто назавжди.


Її чоловік незабаром вирушив на війну, а сама поетеса залишилася з 2 дітьми в Москві і зовсім без грошей. Їй доводилося продавати особисті речі, щоб хоч якось прогодуватися. Але, все одно дочку Ірину довелося віддати в притулок, бо мати сподівалася, на те, що там її будуть краще годувати. Але сталося горе, Ірина померла там від голодування.

Коли почалася Друга світова війна Марину Цвєтаєву відправили жити Татарстан. Допомагав збирати речі їй, її добрий друг Борис Пастернак. Він приніс із собою мотузку, щоб перев'язати валізи. І жартома сказав: "вона витримає все, хоч вішайся". І, так, виявилося, він був правий. Незабаром Борису передали, що саме на ній поетеса і повісилася.
Нагадаємо, що 31 серпня річниця смерті Марини Цвєтаєвої.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 22-28 липня для всіх знаків Зодіаку: вороги Тельців, радості Дів та ізоляція Скорпіонів Виконавча служба не пощадить ухилянтів – заберуть квартиру і дружини теж Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще