Російська компанія "Северсталь" почала розпродавати своє майно в Україні. Нею володіє російський бізнесмен Олексій Мордашов. Згідно з рейтингом Forbes, він є найбагатшим бізнесменом Росії з капіталом в 17,5 мільярда доларів.

Про це повідомляє прес-служба компанії. На продаж виставили підприємство "Дніпрометиз".

"Дочірня компанія (Северстали, - ред.) Cambay Services Ltd завершила операцію з продажу 100% акцій Dealzone Holding Ltd, що володіє 98,6% українського підприємства ПрАТ" Дніпрометиз ". "Дніпрометиз "управляється" Северсталь-метиз ", міжнародною групою підприємств, об'єднуючою метизні активи компанії Северсталь ", - сказано в повідомленні.

Решта умови операції не розголошуються. У російській компанії, що продаж українських активів дозволить забезпечити зростання прибутковості. "Дніпрометиз" не було збитковим підприємством і мало гарні фінансові показники.

"Северсталь" ще в 2006 році придбала 60% акцій української компанії у групи "ТАСС" бізнесмена Сергія Тігіпка. Тоді угода оцінювалася в 50 мільйонів доларів, а пізніше частка в збільшилася до 98,6%.

Популярні новини зараз
Росія закриває важливий договір: ніякої інспекції і новий виток ядерного шантажу 14-річна донька Євгена Кошового з "Кварталу 95" налякала сумним виглядом та закликала не мовчати: "Приговорили до страти" Мама загиблої 4-річної Лізи вперше порушила мовчання, і розповіла про трагедію у Вінниці: "На власні очі все бачила і пам'ятаю" Рашисти вдарили по своїм містам: ЗСУ цього зробити просто не могли
Показати ще

У грудні 2014 року російська компанія оголосила, що її австрійська дочірня компанія Северсталь-Трейд ГмбХ підписала угоду про продаж "Дніпрометизу" приватній німецькій компанії. Тоді планували виручити від продажу близько 20-30 мільйонів доларів.

"Дніпрометиз" спеціалізується на випуску сталевого дроту, цвяхів і кріплень. Вона охоплює майже 30% українського ринку і є провідним виробником.

Олексій Мордашов - на другому місці серед найбагатших людей Росії

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, російському олігархові Роману Абрамовичу доведеться розщедритися, після того як він вирішив розлучитися зі своєю дружиною.