У російському Ростові-на-Дону більше 300 місцевих козаків готуються надавати допомогу поліції в охороні громадського порядку в період проведення в Росії Чемпіонату світу з футболу. Козаки обіцяють патрулювати вулиці без нагайок і не бити вболівальників. Максимум – робити зауваження тим, хто порушує порядок. У той же час, вони будуть звертати увагу на цілуються представників ЛГБТ.

Відзначається, що козачі дружинники будуть працювати в лівобережній зоні Ростова-на-Дону, біля стадіону "Ростов-Арена", біля аеропорту, у фан-зоні на Театральній площі, а також на центральних вулицях. За словами представників козацтва, вони будуть всіляко сприяти поліції і діяти тільки в рамках закону. Багато хто висловлював побоювання, що козаки можуть із-за різниці в цінностях переслідувати опинилися в Росії ЛГБТ-вболівальників.

Але самі донські козаки обіцяють, що будуть максимально терпимі і до представників ЛГБТ-спільноти і до численним туристам. "Якщо два чоловіки будуть цілуватися на Чемпіонаті світу, ми підкажемо поліції звернути на них увагу, а далі це вже справа поліції, – говорить Олег Баранников, начальник управління по організації і координації діяльності козачих дружин. – Для нас цінності – це віра православна і сім'я насамперед.

Занадто багато козакам довелося пережити для того, щоб ось саме цією цінністю розкидатися якимось чином". Оцінити роботу козаків зможуть уболівальники з Бразилії, Уругваю, Кореї, Мексики, Ісландії та Саудівської Аравії: саме ці команди в червні будуть грати матчі в Ростові.

Популярні новини зараз

Одіозний Міхалков відмовив Пугачовій: "Ти спочатку стань..."

Слідом за Началовою і Фріске пішла з життя ще одна зірка "Останнього героя": хвороба мучила довгі роки

Доньку Кузьми Скрябіна показали в мережі: як виглядає єдина спадкоємиця легендарного співака

Погода на новорічну ніч приготувала українцям сюрприз: синоптики змінили прогноз

Показати ще

"Знай.иа" нагадує, що видання 9to5Mac виявило підтвердження появи нового циферблата в оновленнях watchOS 4.3.1 і iOS 11.4. Відповідно до опису, він "натхненний райдужним прапором" (офіційний символ ЛГБТ-спільноти).