Коли мова заходить про методи, які застосовують російські спецслужби, вражає деякий примітивізм і ставка на людські слабкості, яка, як їм здається, завжди дає результат, пише сайт "Миротворець".

Випадок, про який піде мова, зовсім не виняток. Хочете зробити успішну кар'єру російського дипломата? Тоді вам треба набратися "скреп" в Московському патріархаті, маючи при цьому нетрадиційну сексуальну орієнтацію.

І тоді, можливо, у вас з'явиться шанс зайняти відразу ж посаду Другого секретаря російського посольства в Україні.

"Саме так вийшло у православного російського дипломата Шаповалова Ігоря Петровича і навіть без профільної дипломатичного освіти", - пишуть на сайті.

Популярні новини зараз

Зрада, маленька донька і дорослі розваги: що відомо про обранця Злати Огнєвіч на "Холостячці" Андрія Задворного

Роман Свечкоренко розкрив таємницю творців "Холостячки": не підпускали до Злати Огнєвіч до фіналу і приховали розлучення

Потап зненацька застав Настю Каменських за дивним заняттям: "Спускаюся вниз, а там..."

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Показати ще

Як саме в'яжуться православні догми з любов'ю до нетрадиційного сексу у вигляді мужеложества, віддаємо на відкуп фахівцям. А ось те, як російські спецслужби використовували це для вербування священиків Московського патріархату в Україні (УПЦ МП) – досить проста і дієва схема.

"Пропонуємо вашій увазі найцікавіше відео. Воно проллє світло на постать Шаповалова – "Германа", який був співробітником Міністерства закордонних справ Росії і працював у посольстві РФ в Україні до 2014 року"

"До віри я прийшов в юному віці 13 років. Цьому сприяло відкриття храму навпроти мого будинку – храму архангела Михаїла в Тропареве, відомого багатьом москвичам по фільму "Іронія долі, або З легким паром", - говорить сам Шаповалов.

"Шаповалов повністю ідентифікувався нами, як працівник або агент російських спецслужб. Ми, звичайно ж, знали, хто працює в російському Мзс, в російських спецслужбах і в УПЦ МП. Ми їх всіх одним словом завжди називаємо, але щоб ще й побачити те, що ці "товариші" насправді є живим втіленням значення цього слова — було перебором навіть для нас",- заявили на сайті.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", Тимофій Трибунцев, російський актор, який внесений у базу "Миротоворец", зіграв в українському фільмі "Зрадник" Марка Хаммонда, прокат якого зараз йде в кінотеатрах України.