У переддень підписання сумнозвісного пакту Молотова-Ріббентропа соцмережами шириться флешмоб "ПораСказатиПравду".

Нагадаємо, "Угода про ненапад між Німеччиною та Радянським Союзом" була підписана в ніч на 24 серпня.

Пакт гарантував нейтралітет Радянського Союзу в конфлікті Третього Рейху з Польщею та країнами Заходу, та надавав можливість повернення Радянським Союзом втрачених Росією після Першої світової війни територій.

Таємним додатковим протоколом визначались сфери взаємних інтересів обох держав у Східній Європі та поділ Польщі між ними при очікуваному в ті дні нападі Німеччини на Польщу.

1 вересня, мало не через тиждень після підписання пакту, розпочався поділ Польщі. Радянський Союз, а тепер Росія всіляко намагалися і намагаються сфальшувати правду про цей страшний день, подаючи підписання "договору про ненапад між Німеччиною та СРСР" як миролюбну домовленість.

Популярні новини зараз

Катерину Кухар не пустив на пляж небезпечний здоровань: "Немає місця"

Помер відомий український нардеп Володимир Яворівський: "Відійшов у вічність"

"Океан Ельзи" зі Святославом Вакарчуком викликав ностальгію несподіваною згадкою: "Хто ж знав..."

Мама Дана Балана навчила сина, як завоювати серце Тіни Кароль: "Борись до кінця"

Показати ще

Та насправді за цим документом більшовики та нацисти дали одне одному карт-бланш на знищення цілих країн та націй, й лише згодом, через майже два роки, почали воювати між собою.

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", у соціальній мережі один з рупорів Кремля Володимир Соловйов попався на брехні. Він стверджував, що не було ніколи договору між СРСР та нацистською Німеччиною "про дружбу".