Росію то і справа підозрюють у присутності у війні на Донеччині. Всі обвинувачення і докази російська сторона спростовує або вважає непереконливими. Однак з'явилося неспростовні дані, які неможливо заперечувати.

Про знахідку повідомив начальник управління екологічної безпеки і протимінної діяльності полковник Максим Комісаров. Він заявив, що у військових діях, які ведуться на Донеччині, РФ використовує міни радянського виготовлення. Таких хв вже просто немає на території України.

Представник Міністерства оборони України стверджує, що українські військові на звільнених від окупації територіях часто знаходять ПМН-2, які на українській землі могли з'явитися тільки з Росії.

Більше того, українські сапери знешкодили осколкову міну направленої дії МОН-50, під якою стояла міна-пастка МЛ-8. Подібна зброя виготовляється виключно в Росії. Бійці часто говорять про мінах, які були виготовлені після 1991 року, але ніколи не використовувались Україною.

Популярні новини зараз

У Харкові вшанували пам'ять загиблих в авіакатастрофі АН-26 під Чугуєвом: квіти, сльози і сотні небайдужих

Юрій Ткач з "Кварталу 95" мало не вибив око Євгену Кошовому через окуляри: "Вибачте"

Учасниця "Холостяка" пройшла у Фінал "Міс Україна-2021": не" Зайка", і не Анна Богдан

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Показати ще

Полковник Комісаров запевняє, що Україна залишається відданою міжнародним зобов'язанням у сфері протимінної діяльності. А це означає, що держава шанує Конвенцію про заборону використання, накопичення запасів, виробництва і передачі протипіхотних мін та про їх знищення (Оттавська конвенція) та Конвенцію про заборону або обмеження застосування конкретних видів звичайної зброї, які можуть вважатися такими, що наносять надмірні пошкодження або мають невибіркову дію.

Нагадаємо, що під час пасхального перемир'я в неділю бойовики обстріляли пос=зиції української армії 38 разів.

Як повідомляв портал "Знай.іа", у справі про вбивство Скрипаля знайшли крайнього. Посол Росії в Лондоні заявив, що вбивство є провокацією, яку створила британська розвідка. Крім того, дипломат додав, що такими методами вони хочуть стримати Росію. За його словами, це потужна провокація, яку підтримає і влада, і народ.