Росіяни проводять в окупованому Криму масштабні військові навчання.

Як повідомляє прес-служба російського військового відомства, всього в ході різних етапів навчань будуть задіяні 20 військових кораблів. На даний момент проходить залікове тактичне навчання з угрупованням різнорідних ударних сил.

21 серпня сили почали тактичні навчання. В ході маневрів окупанти будуть відпрацьовувати бомбометання, запуски керованих і некерованих раку. Стріляти по наземним, які наводнили і повітряних цілях.

Крім кораблів у навчаннях візьмуть участь винищувачі і ППО.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що поїздка президента РФ в анексований Крим - це всього лише спроба остаточно впровадити населенню думку про те, що півострів "належить РФ". У Кремлі орієнтуються на єдиний кінцевий результат, так званого внутрішнього споживача, який буде сприймати нав'язану інформацію.

Популярні новини зараз
Гроші буквально липнуть до них: 5 чоловічих імен, власники яких частіше стають багатими Пенсія на картку ПриватБанку: які тарифи встановили для пенсіонерів ПриватБанк закликає замінити картки: кому треба бігти до відділення Плюс 1000 грн до пенсії: три умови для отримання надбавки
Показати ще