Щоб прискорити вигнання з України ворожої організації, яка розпоряджається на нашій землі і оббирає українців щодня - УПЦ Московського патріархату, - слід оприлюднити колосальні суми, які направляє ця церква в Москву.

Таку пораду дав українцям російський публіцист Олександр Невзоров.

"Чесно кажучи, я думав, що ви своєю свободою і гідністю розпорядитися трохи розумніше, що ви - та слов'янська країна, яка покаже приклад всім сусідам. Але ви до сих пір не вивели всю ту гидоту, проти якої воювали", - сказав публіцист в коментарі "Обозревателю".

Відповідаючи на питання, як слід діяти українській владі в умовах колосального опору з боку УПЦ МП прийняттю двох "церковних" законопроектів, публіцист сказав, що "релігійним попівським штучкам" слід протиставляти "прямий погляд на ці речі" і, перш за все, на способи формування і розподілу грошових потоків УПЦ МП.

"Ми маємо справу з величезною структурою, яка оббирає це бідне населення, користуючись його невіглаством і дурістю", - констатував Невзоров.

Він не сумнівається в тому, що мова йде про "бізнесі під назвою УПЦ МП", невід'ємною частиною якого є грошові потоки, їх "розподіл" і маса залежних від них людей, "які бояться, що їх особисте благополуччя закінчиться".

Російський публіцист переконаний, що "дуже багато залежить від українських журналістів".

"Тут необхідно дуже класне, масштабне журналістське розслідування про те, як формуються ці українські церковні суми, які направляються в Москву, який їхній обсяг. Цими цифрами треба буде шандарахнути по мізках", - сказав він.

"До тих пір, поки в хід не пішли ці цифри, ви так і будете сидіти і сумно спостерігати за тим, як абсолютно ворожа вам організація розпоряджається на вашій землі, і ще й видоює вас щодня і щомісяця", - підкреслив публіцист.

У цьому контексті Невзоров зауважив, що "цифри величезні", зокрема, величезні суми, що формуються в двох лаврах, які належать УПЦ МП - Києво-Печерській та Почаївській.

Популярні новини зараз

Михайло Поплавський захотів молоду дівчину, але все пішло не за планом: "Підманула, підвела"

Віктор Павлік зібрав валізи вагітної Репяхової: "Це останній раз"

Ірина Федишин з чоловіком готують несподіване зізнання: "Буде донечка"

Олег Боднарчук присоромив Тіну Кароль через премію Yuna: "Кумир епохи, на якого ми заслужили"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", російський публіцист і журналіст Олександр Невзоров розповів, хто насправді народив ідею створення так званої "Малоросії"