Через помилки влади в інших країнах також погано думають про Росію.

Про це написав російський співак, лідер групи "Машина времени" Андрій Макаревич в Facebook.

"Маленький європейське містечко, готель. У холі вітрина з сувенірами. У числі інших - значки: два схрещених прапорця. Один - країни, де все це відбувається, інший - в іншій країні: Америки, Австралії, Японії, Данії, Бразилії... величезна кількість. Таке свідоцтво дружби. А Росії - немає", - написав музикант.

Він прийняв це на свій рахунок. "Але ж насправді так і є - помилки і проколи влади так чи інакше переносять на громадян країни. Звичайно, у нас нам пояснять, що все навколо погані, а ми хороші. Звичайно, знайдеться величезна кількість мудаків, які в це повірять. Але. Завжди за проколи влади платять ті, хто цю владу обирав. Ну, або терпів ", - пише російський опозиціонер.

Популярні новини зараз

Вагітна Меган вийшла в світ з принцом Гаррі в сукні за $3,5 тисячі та годиннику принцеси Діани

Юрій Ткач з "Квартал 95" раптово схуд, фанати не впізнали: "Циганські фокуси"

Померла радистка Кет з "Сімнадцяти миттєвостей весни"

Головне за ніч: Мірзоян показав нову жінку, Дан Балан влаштував Кароль скандал, на Укрпошті відмовилися від рідної мови і кицька Лободи

Показати ще

При цьому користувачів не здивували ці обставини. "Росія одна з головних загроз людству. Про яку дружбу ви говорите?", - пишуть користувачі.

Макаревич про Путіна

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що російський музикант і лідер групи "Машина времени" Андрій Макаревич висловився на сторінці в Facebook про смерть оперного співака Дмитра Хворостовського, але, схоже, не хотів цього робити.