У найближчі роки Росія не піде з Донбасу.

У цьому впевнений директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства Віталій Кулик, передає "24 канал". У США є дорожня карта щодо врегулювання конфлікту на Донбасі. Але це більше теоретична модель, яка зіштовхнеться з жорсткими реаліями на Донбасі, вважає експерт.

"За розрахунками США, до кінця 2018 року можна провести хоча б часткову деокупацію ОРДЛО, якщо будуть виконані кілька умов. Зокрема, якщо в першій половині 2018 року припинення вогню, відбудеться виведення російських військ, буде відновлення контролю за україно-російським кордоном та оголошені місцеві вибори", - впевнений політолог.

При цьому в Вашингтоні розуміють, що Росія в Донбасі надовго і шукати шляхи вирішення доведеться не один рік. Проблема в України може виникнути, коли в міжнародних інстанціях будуть говорити про окупацію.

Популярні новини зараз

Пугачова в шортах пустилася у дикий танок, втомлений Галкін оцінив зустріч

Навка нахабно заявила про кохання з чоловіком онкохворої Заворотнюк, фото

Головне за ніч: бонус по субсидіям, "посадка" Порошенка, штрафи для пішоходів та в'язниця за порожній шлунок

АТБ нагодував українців фантомною стравою: "Навіть тваринам давати це шкода", відео

Показати ще

"У Росії ж складна ситуація, вона змушена вступати в діалог із Заходом. Рано чи пізно вони підуть з України, але чи буде це зусиллями США, це будуть комбіновані військово-дипломатичні зусилля України плюс підтримка США або ЄС - питання інше", - вважає Кулик.

Лукашенко про Донбас

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що користувачів розсмішили фото супермаркету в окупованому Кришталевому (колишньому Красному Лучі) Луганської області.