Вперше за чотири роки, після численних звернень до міжнародних судів та спроб встановити правду про події у східних регіонах, у мережі відкрито назвали точну дату початку війни на Донбасі – 20 лютого 2014 року.

Відповідні докази оприлюднили на сторінці "ІнфоВійська України" в Twitter.

"4-та річниця початку російської військової інтервенції в Україну. Як би не намагалася російська пропаганда за допомогою брехні приховати підлу агресію РФ проти України, але факт залишається фактом: саме 20 лютого 2014 року, ще за Януковича, почалася війна між Росією і Україною" , - йдеться в коментарі.

Можна помітити, що цей день вказаний на офіційній медалі Росії "За повернення Криму".

Популярні новини зараз
Екстрасенс Макс Гордєєв проговорився про звільнення всіх східних областей України: про що говорить цифра 10 на картах таро "Христос воскрес і ви воскреснете": патріарх Гундяєв закликав росіян йти помирати за "квиток до раю" Українські пенсіонери можуть легко втратити пенсії: що не слід затягувати на пів року Більше не треба стояти у чергах та запасатися: сіль знизилася в ціні, скільки коштує кілограм
Показати ще

Дивіться: що таке справжня війна? Емоційний фільм-спогад про Донбас

Як повідомляв портал "Знай.ua", українські волонтери з гуманітарної місії "Чорний тюльпан", які займаються пошуком та транспортуванням тіл військових, розповіли всю правду про будні на фронті.