За словами спецпредставника США з питань України Курта Волкера, Росія відмовляється виводити свої війська з окупованого Донбасу для введення миротворчої місії ООН.

"Все залежить від того, чи погодиться Росія відвести свої війська з Донбасу і дозволить силам ООН взяти під свій контроль ситуацію з безпекою. І коли це станеться - тоді настане черга України виконувати зобов'язання по Мінським угодам - як місцевих виборів, особливого статусу і так далі. Зараз я дійсно не бачу підстав сподіватися, що Росія вже готова це зробити", - повідомляє Волкер.

Нагадаємо, що в січні Курт Волкер зустрічався з помічником президента РФ Владиславом Сурковим. На зустрічі представник США дав чітко зрозуміти: якщо Росія нібито хоче миру на Донбасі, миротворці – найкращий спосіб врегулювати конфлікт.

"Росіяни відповіли, що у них є певні конструктивні ідеї, і я розраховую, що вже в березні ми їх почуємо. Отже, я б не поспішав говорити, що ідея мертва. Я ще чекаю пропозицій від РФ", - заявив Волкер.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" після прийняття резолюції про миротворчу місію ООН на Донбасі її розгортання займе не менше 6-10 місяців.

Популярні новини зараз

Новий фільм "Володар перснів" готує несподіваний поворот: стало відомо головний сюжет

"Холостячка" Леся Нікітюк оголила принади в халатику, попри лютий мороз

Відкинутий Мішиною Льоша з "Холостячки" розкрив цінний план на щастя: "Найважливіше..."

15-річна донька Полякової вперше знялася напівоголеною: прикрила груди стрічкою

Показати ще