За словами спецпредставника США з питань України Курта Волкера, Росія відмовляється виводити свої війська з окупованого Донбасу для введення миротворчої місії ООН.

"Все залежить від того, чи погодиться Росія відвести свої війська з Донбасу і дозволить силам ООН взяти під свій контроль ситуацію з безпекою. І коли це станеться - тоді настане черга України виконувати зобов'язання по Мінським угодам - як місцевих виборів, особливого статусу і так далі. Зараз я дійсно не бачу підстав сподіватися, що Росія вже готова це зробити", - повідомляє Волкер.

Нагадаємо, що в січні Курт Волкер зустрічався з помічником президента РФ Владиславом Сурковим. На зустрічі представник США дав чітко зрозуміти: якщо Росія нібито хоче миру на Донбасі, миротворці – найкращий спосіб врегулювати конфлікт.

"Росіяни відповіли, що у них є певні конструктивні ідеї, і я розраховую, що вже в березні ми їх почуємо. Отже, я б не поспішав говорити, що ідея мертва. Я ще чекаю пропозицій від РФ", - заявив Волкер.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" після прийняття резолюції про миротворчу місію ООН на Донбасі її розгортання займе не менше 6-10 місяців.

Популярні новини зараз
150 гривень – це не знущання: як в Україні пенсіонери можуть отримати нову надбавку Як відмити темні рукави та кишені у пуховика: 2 способи без прання та хімчистки 2000 грн під ялинку: ПриватБанк роздасть українцям гроші, як отримати До весни можемо не дотягнути: у "Нафтогазі" попередили про можливий "газовий блекаут"
Показати ще