Чутливі до запахів жінки отримують більше задоволення під час сексу.

Відповідне дослідження провели німецькі вчені з Технічного університету Дрездена. У ньому взяли участь 42 жінки і 28 чоловіків віком від 18 до 40 років.

Науковці оцінили чутливість до ароматів за допомогою спеціальної школи. Потім піддослідних запитали про їх сексуальне бажання, досвід, частоту оргазмів, задоволення від сексуальної активності і майстерності в ліжку.

Вчені встановили зв'язок між чутливістю до запахів і сексуальним бажанням. Підвищена чутливість до запахів пов'язана із задоволеннями від сексуальної активності.

Варто відзначити, що нелюбов до свого тіла заважає отримувати задоволення у ліжку.

"Нелюбов до свого тіла - це нелюбов до себе", - пише на своїй сторінці в Instagram психолог Михайло Лабковський.

Популярні новини зараз

Синоптики попередили українців про безжальну зиму, перепади майже в 40 градусів: свіжий прогноз

Доларова лихоманка ламає економіку України, обіцяють - 50 грн за "зелений": тривожний прогноз

Головне за ніч: "чистка" зарплати від Зеленського, продаж ПриватБанку, доля гривні в 2020 році та перемога Нафтогазу

На Україну суне аномальна зима: синоптики стривожили прогнозом на грудень

Показати ще

"Ви можете займатися "розчленуванням" - типу "дупа у мене нічого, а ось руки - страшніші за ядерну війну". Ви можете витрачати величезну кількість грошей і сил, щоб отримати тіло мрії. Але поки ви не полюбите себе просто так, з тим, що вже маєте, ні про яке задоволення в ліжку не може бути й мови", - пише фахівець.

Секс - це тут і зараз. Для невротиків секс - ще одне нагадування про цю нелюбо, каже психолог.

"Секс - це суміш почуття сорому з думкою "а хто мене взагалі може полюбити чи захотіти?". Від цього слід позбавлятися. Потрібно любити себе не лише заради того, щоб чоловіки звертали шию і мріяли про вас. Робіть це для того, щоб відчути свободу",- радить психолог.

Крім того варто відзначити, що майже половина чоловіків та третина жінок у світі хроплять, і вчені стверджують, що останнім часом намітилася тенденція до "омолодження" хропіння, і наслідки небезпечної патології можуть бути фатальними.

Кримінальний екш на грунті нічного хропіння стався в Бурятії. Чоловік забив дружину до смерті за те, що вона хропіла і заважала йому спати. Посеред ночі він прокинувся від гучного хропіння своєї дружини і намагався її відсунути, проте жінка продовжувала хропіти, а він не міг заснути. За версією слідства, розлючений чоловік схопив дружину за потилицю і чотири рази вдарив об ліжко.

Причому в суді він заявив, що останнє, що пам'ятає, як від ударів дружина прокинулася і сіла на ліжко. Після побиття чоловік нарешті заснув, а коли відкрив очі, то побачив вже мертву дружину - вона лежала на підлозі. Тікати він не став і дочекався приїзду швидкої та поліції. Відносно нього завели кримінальну справу про заподіяння тяжкої шкоди здоров'ю, що спричинило смерть через необережність. Чоловіка визнали винним і засудили до семи років і десяти місяців колонії суворого режиму.

Зрозуміло, це ніяк не виправдовує вбивцю. Особливо якщо врахувати, що, замість того щоб бити дружину, він не захотів зрозуміти, через що його дружина так голосно хропе.

Серед причин появи хропіння також можуть бути викривлена ​​перегородка носа і поліпи в носі. Ще частіше хропуть люди, у яких занадто великий язик (під час сну він може трохи западати в глотку, чому порушується дихання) або запалені мигдалини.

5 вправ для підвищення сексуальності

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що російські коханці зробили це прямо на атракціоні.