Роман Ольги Бузової з Тимуром Батрутдіновим, по всій видимості, виявився піар-трюком, тому що молоді люди після того тайського турне більше не були помічені разом. Самотністю телеведучої вирішив скористатися учасник "Дому-2" Роман Гриценко, який змусив Ольгу до гарячого поцілунку на очах здивованої публіки.

Пікантному інциденту передував схожий вчинок іншого учасника телешоу: він зізнався, що на проекті є дівчина, якій він хотів би показати свої почуття, після чого поліз цілуватися до неї. Неоднозначна реакція публіки на те, що сталося збентежила ведучу Бузову, тому вона жартома сказала - "чого Ви аплодуєте, самі б хоч раз підійшли і поцілували".

Однак Роман Гриценко цей заклик сприйняв всерйоз і дійсно швидким кроком попрямував до Бузової, щоб своїми губами розмазати її яскраву помаду. Співачка пручалася мляво і недовго – вже через кілька секунд Гриценко лежав на ній, весело цілуючи свою давню подружку.

"А ще кажуть, що я поганий психолог. Бачите, кілька хвилин, і у людини вже гарний настрій", — висловилася Бузова.

Шанувальники вирішили, що таким чином не тільки Рома нагадав про свої почуття до телеведучої, але і вона натякнула, що не проти дати йому шанс ще раз проявити себе і добитися її уваги. Подія викликала фурор серед прихильниць Ольги, вони бажали молодим людям і далі розвивати відносини, називаючи їх чудовою парою.

"Аж око радіє!", "Оля, придивіться до Романа, він хороший. Любові вам! Я дивлюся «ДОМ-2» вже 12 років", "Вони підходять один одному", "Вони круті, люблю їх! Хоч би вони були разом", "Вона прямо так тягнеться до нього, видно, що їй приємно".

Хоча ще недавно Бузова засмутила своїх фанатів, опублікувавши відео, на якому вона співає без фонограми – підписники телезірки попросили її більше так не робити, тому що від прослуханого у них "пішла кров з вух".

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Ольга Бузова зганьбилася краденими ідеями. Шанувальники розкритикували чергове фото співачки, заявивши, що у неї попа замість таланту.