Головний редактор телеканалу Russia Today Маргарита Симоньян, коментуючи вбивство російського журналіста Аркадія Бабченко в Києві, "приписала" до убитих в українській столиці депутата Володимира Парасюка.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

"Шеремет, Парасюк, Бузина, Вороненко, Бабченко. Савченко сидить", - написала вона у своїй соцмережі.

"Уже вкотре одне і те ж: такий-то убитий в Києві. Раніше він покинув Росію, побоюючись переслідувань. Слухайте, їжаку вже зрозуміло, що, побоюючись переслідувань в Росії, дурніші за все їхати до Києва. Краще вже вас попреследуют тут, ніж грохнуть там", - додала Симоньян.

Варто відзначити. що раніше заступник директора кримськотатарського каналу ATR Айдер Муждабаєв звернувся до керівництва України з проханням надати громадянство сім'ї російського журналіста Аркадія Бабченка."Прошу особисто президента України допомогти родині Аркадія - в притулку, в наданні українського громадянства. Для України Аркадій жив останні роки, майже весь час він провів на Майдані, був у гарячих точках. Він дуже любив Україну, при цьому виступав проти російського рейху", - заявив Муждабаєв.

Варто відзначити, що Аркадій Бабченко був одним із перших, хто висловив правду про вбитого в Києві журналіста Павла Шеремети.

Популярні новини зараз
Кирило Буданов пояснив, чи варто чекати наступу з Білорусі Відключення електроенергії: українців попередили до чого готуватися, терор не минув безслідно Тариф на газ у грудні змінили: хто платитиме по-старому, а хто дорожче Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"
Показати ще

Він зазначив, що жодної небезпеки з боку Павла Шеремети не було. Адже він звичайний журналіст, а не політичний діяч, чи посадова особа силового органу.

"Ну ось вбили ви політичного журналіста Павла Шеремета, і що? Я не знаю, хто саме "ви", з якими мотивами і з якої країни, але - ось і що тепер-то? Яку небезпеку ви усунули? Що зміниться? Громадська думка якось зміниться? Що, свобода, яку він відстоював, стане менш цінною в очах тих, в чиїх вона є чи не найголовнішою цінністю?", - заявив журналіст.

Крім того він відзначив, що російська та білоруська диктатура, проти якої він боровс протягом всього життя, жодним чином не потримає дивідентів від смерті Павла Шеремети.

"Диктатура, яку він ненавидів і з якою боровся - і у себе в Білорусі, і в Росії, і в вимушеної еміграції в Україну - що, придбає в чиїхось очах якусь привабливість? Зміниться вектор розвитку країни чи що? Так, щось ми лоханулись з цієї Європою, давай, братці, знову назад під крило Московії - так чи що?", - додав Бабченко.

Вбивство Аркадія Бабченка: слідчі шукають відео з камер спостереження

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, хронологію подій та основні версії вбивства Аркадія Бабченка.