За три роки анексії Криму на півострові зросли не лише зарплати, а й ціни на продукти та нерухомість, причому останні значно вище, ніж зарплати. Місцеві мешканці постійно скаржаться на недоїдання та "рускій мір", який щоразу знаходить важелі впливу на населення.

Про це пише "Новое Время".

За словами кримчан, "рускій мір" з легкістю з'їдає всі фінансові бонуси від "повернення у рідну гавань". "Всі шоковані: ті зарплати, які люди вважали космічними при українських цінах, тепер з'їдаються геть", - пише джерело.

За весь цей час ціни на продукти зросли на 216%. Крім того, значно скоротився обсяг зовнішньої торгівлі, а експорт знизився на майже 19%.Добре живеться у Криму лише бюрократам та військовим, які вже стали своєрідними "небожителями".

Місцеві мешканці скаржаться на космічні ціни та важке життя на півострові, проте ніхто не виходить на вулиці з протестами. А все тому, що окупанти перестраховуються, збільшуючи кількість поліцейських. Це знак того, що влада посилює тиск на суспільство й вже активно обробляє інакомислячих.На півострові знають, що з будь-якими проблемами можна звертатися одразу до президента РФ. Проте господаря Кремля проблеми простого люду мало хвилюють, його більше цікавить "гігантський фетиш" у вигляді Керченського мосту. Але, як зазначають ЗМІ, жоден міст не зніме Крим із дотаційної голки.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", волонтери дізнались, хто допомагає Путіну будувати Керченський міст.