Санкції залишили Крим без популярної ОС

поділитись
Півострів опинився у переліку регіонів, куди заборонені поставки Linux Fedora

Антиросійські санкції знову вдарили по жителях анексованого Криму.

Цього разу розробник дистрибутива Linux Fedora, міжнародне  співтовариство Fedora Project, заборонило поставки операційної системи на півострів, йдеться на сайті проекту.

Відповідно до оновленої експортної угоди для користувачів, Крим опинився серед Ірану, Куби, Північної Кореї, Судану і Сирії, у які, згідно законодавства США та інших країн, не можуть поставлятися і передаватися продукти компанії.

Проте росіяни вирішили питання встановлення ОС традиційно по-своєму. На сайті російськомовної спільноти Fedora нагадують про принцип "Не питай, не говори". Це значить, що користувачі не зобов'язані повідомляти, звідки вони отримали і як збираються використовувати програму. Їм також радять не вказувати своє громадянство, аби не отримати заборону на використання системи.

Fedora - дистрибутив операційної системи GNU / Linux, що фінансується Red Hat. Це вільне програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом використовується для тестування нових технологій, які в подальшому включаються в продукти Red Hat й інших виробників.  Будь-яка людина може скачати з сайту Fedora Project операційну систему Fedora, використовувати і модифікувати її на свій розсуд.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", у Євросоюзі остаточно визначилися з питанням антиросійських санкцій через анексію Криму.

Автор матеріалу: 
Оксана Ханас
Теги: 
Fedora, операційн система, КРим, санкції, заборона
Ведучі згадали сумні моменти з дитинства
0
0
03:45 27.04.2018
Українців закликають відкритися зі своїми проблемами
0
0
02:46 27.04.2018
Перед такою пропозицією складно встояти
0
0
02:16 27.04.2018
Канал попався на фільмах із забороненими артистами
0
0
00:44 27.04.2018