Відразу кілька кримських високопосадовців незабаром покинуть займані посади, оскільки "не справляються зі своїми обов’язками" або мають проблеми з самопочуттям.

Як передає видання "Крим.Реалії", 1 вересня підконтрольні Кремлю депутати Феодосійської міської ради на позачерговій сесії розглянуть заяву про відставку глави нинішньої адміністрації міста Станіслава Крисіна. На цій же сесії можуть призначити в.о. голови адміністрації міста.

Чиновник подав заяву на звільнення "за власним бажанням" після того, як 28 серпня проросійський глава Криму Сергій Аксьонов заявив, що Крисін, а також голова міської ради Світлана Гевчук "не справляються зі своїми обов'язками". Він також анонсував звільнення глав ряду районів анексованого Криму.

Залишив посаду і мер Сімферополя Геннадій Бахарєв разом зі своїми заступниками Олександром Овдієнком і Юрієм Туром. Це рішення він мотивував станом здоров'я.

За словами Аксьонова, "містом має керувати досвідчений управлінець". Поки що обов’язки міського голови виконуватиме керівник апарату мерії Сімферополя Галина Александрова.

Популярні новини зараз

500 тисяч кілометрів на одному диханні: список найвитриваліших авто з класу "доступно"

Під Львовом троє чоловіків скоїли звіряче вбивство – рушниці в руках і трупи в багажнику

Курс валют на 18 жовтня змусить українців п’ялити очі на лоба

Дорофєєва перед ″Останнім танцем″ нарешті зізналась про стосунки з Позитивом: ″Була закоханість″

Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua",  міський голова Добропілля, що на Донеччині, Андрій Аксьонов підозріло часто став мотатися до Криму.