Риболовля – чудове заняття для відпочинку. Можна сходити, як і в самому місті, так і поруч з ним. Місць досить багато і всі вони трохи відрізняються одине від одного. І про найкращих ми вам розповімо.

Київрибхоз. Знаходиться це місце для риболовлі біля м. Выдубчи. Дістатися туди досить складно, тому краще подивитися на карті. Це озеро, де водиться величезна кількість риби, на території є туалети і альтанки, які потрібно орендувати. Ціна риболовлі тут 250 грн у день, ловити можна з 4 ранку і до 8 вечора.

Вишеньки. Це риболовно-мисливська база. Там прекрасні умови для риболовлі. Прекрасна інфраструктура як для такого місця. Можна брати в оренду човен, або ловити з берега. Оселитися можна буде в спеціальних будиночках, які обладнані всім необхідним для життя. На території є кафе, мангали, альтанки. Риболовля тут безкоштовно.

Клуб "Трофейний". Це спортивний клуб, для любителів риболовлі. Тут водиться величезна кількість риби. Регулярно водойма поповнюється рибою. Інфраструктура тут дуже хороша, є кафе, альтанки, мангали і близько десяти будиночків для проживання. Вартість риболовлі 200грн.

База "Рибацький кордон". У цьому місці досить непогана інфраструктура, можна брати човен в оренду. Риби багато, водиться короп, білий амур, карась, плітка. Вартість риболовлі – 150грн за добу, 75грн за світловий день, за умови, що у вас буде тільки 1 вудка.

Популярні новини зараз
Олег Жданов прокоментував казки пропагандистів про знищене ППО в Україні: вміють лише малювати свої перемоги У Криму злетіла у повітря військова база: лунає повітряна тривога, почалася паніка Аліна Гросу вже готує собі заміну? Співачка показала ту, чий спів вразить кожного Сезон закруток доведеться скасувати? В Україні різко подорожчали помідори
Показати ще

Фіш парк "Забір'я".У цьому місці є відразу кілька майже однакових озер. А навколо них досить непогана інфраструктура. Є будиночки, альтанки, мангали. Знаходиться все це в 25 кілометрах від Києва. Риболовля тут коштує від 150 до 250 грн. Все залежить від дня тижня і часу доби.

Центр риболовлі "Білі камені". Знаходиться він біля м. Выдубчи. Ловити рибу тут можна як з берега, так і з вимостів. Інфраструктури тут майже немає, зате риби досить багато. Ловити можна тільки по квитках, які купуються у контролера на місці. Ціна залежить від часу доби, цілий день буде коштувати – 400грн. Але жінкам, і дітям до 14 років платити не потрібно.