Працівники київського Окружного адміністративного суду закрили очі на протиправні дії співробітників МВС, коли в 2015-му закуповувалися тактичні рюкзаки для потреб відомства - ті самі скандальні "рюкзаки Авакова".

Суддівська колегія вирішила визнати дійсними результати конкурсних торгів, за якими робили закупівлю. Про це повідомляють "Наші гроші" з посиланням на постанову суду від 10 липня.

Позов на МВС подало ТОВ "Ібіс", яке теж брало участь у торгах і програло їх. До справи залучили переможця конкурсу ТОВ "Дніпровенд" та ФОП Плігачев, а також інші фірми - учасники торгів. Позивач затребував, щоб пропозиції компаніям-переможцям відхилили, оскільки на це є ряд причин.Зокрема, на деяких документах немає підписів Плігачева чи його представника, а "Дніпровенд" не надав документи-підтвердження того, що він є платником податків і стоїть на обліку в Пенсійному фонді. Крім цього, у "Дніпровенда" не виявилося задокументованої фінансової звітності. До всього іншого, результати торгів вчасно не оприлюднили на офіційному сайті МВС. З третіх осіб на жодне судове засідання ніхто так і не прийшов.

Популярні новини зараз

У Харкові помер відомий бізнесмен і друг Кернеса

Тіна Кароль осоромилася просто на сцені: сукня злетіла з пишних грудей

Помер Анатолій Дятлов з "Чорнобиля" HBO: акторові було 55 років

Груди Тіни Кароль у сміливій сукні схвилювали українців: "Придавило, як млинці"

Показати ще

10 липня Окружний суд відхилив позов із таким формулюванням: посилання позивача "виявлені ревізією окремі недоліки" при закупівлі "рюкзаків Авакова", оскільки "останні в цілому не свідчать про допуск МВС України та/або комітетом з конкурсних торгів порушень порядку оприлюднення інформації про застосування переговорної процедури закупівлі та/або порушень, які вплинули на об'єктивність визначення переможців закупівлі".

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як глава НАБУ Назар Холодницький спрогнозував результат справи по "рюкзакам Авакова" і трошки "не вгадав".