Саджали картоплю і ловили рибу: українці знайшли застосування дорожнім "безднам"

поділитись
Водії Кропивницького об'єдналися, щоб порахувати всі ями на дорогах

Водії Кропивницького влаштували фотосесію ям на дорогах міста. Біля кожної ями організували мініспектаклі. Все це знімали для іронічного календаря. Його планують подарувати чиновникам.

Водії Кропивницького об'єдналися, щоб порахувати всі ями на дорогах і показати їх місцевим чиновникам. Біля найбільших влаштували фотосесію. Одну з ям перетворили в город – посадили картоплю.

Ще одну яму пристосували для стрибків у довжину. Розміри як на спортивному майданчику. А біля цієї засмагали, ніби на березі озера, ловили рибу і запускали паперові кораблики. Кожну вибоїну після фотозйомки позначали білою фарбою. Щоб перешкода на дорозі була більш помітною. Цю роботу доручили дітям.

Всі ці фотографії увійдуть в календар – його планують вручити дорожникам і комунальникам Кропивницького.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", Укравтодор затвердив план великої об'їзної дороги навколо Києва. Схему майбутньої дороги в Facebook опублікував народний депутат Ігор Мосійчук.

У свою чергу міністр інфраструктури України Володимир Омельян підтвердив, що вона відповідає дійсності, але "попереду ще багато роботи.

Нагадаємо, дорога Львів-Краковець стане першою в Україні трасою, яку будуватимуть на умовах концесії.

"Сподіваюся, що вже в цьому році буде підписано перший договір про будівництво доріг на основі концесії. Першою концесійною дорогою стане дорога від Львова до українсько-польського кордону, що сприятиме розширенню економічних зв'язків між Україною та країнами ЄС"

Мова йде про дорогу Львів-Краковець, будівництво якої обговорюється вже багато років. Її довжина становитиме 84,4 кілометри.

Інвестор буде отримувати виплати повернені за рахунок збору плати за проїзд, а також плати за доступ і експлуатацію об'єктів дорожнього сервісу, придорожньої інфраструктури, розміщення реклами, логістичних центрів, сучасних ліній зв'язку вздовж дороги. Термін концесії повинен скласти до 49 років.

В обов'язки інвестора входить будівництво, утримання, ремонт чотирисмугової дороги, яка буде побудована по категорії 1-А.

Автор матеріалу: 
Марина Яковенко
Теги: 
дорога, кропивницький, машина
Кабмін спрогнозував курс на три найближчих роки
0
0
12:41 19.04.2018
Місцева газета вийшла із расистським заголовком
0
0
12:36 19.04.2018
Рада підтримала звернення Порошенко до Вселенського патріарха
0
0
12:32 19.04.2018
В Україні змінять систему реабілітації хворих
0
0
12:11 19.04.2018
Приблизно 40% української економіки знаходиться в тіні
0
0
11:56 19.04.2018