У Рівному діє незареєстрована офіційно секта "Коло слухачів", лідер якої називає себе Ісусом Христом. При цьому він вимагає від адептів гроші і забороняє медикаментозне лікування.

Колишні учасники секти прокоментували: "Через неї розпадаються сім'ї, а успішні бізнесмени стають банкрутами".

Повідомляють "Факти".

"На лекціях проповідник Петро О. називав себе Ісусом Христом у четвертому втіленні. За кілька років все моє майно — земля, автомобіль, будинок, квартира стали власністю його родини. Коли я відмовився його фінансувати, дружина пішла від мене і забрала дітей. Вона вважає: все, що ми заробили за двадцять років, належить О., оскільки він — син Божий. Лекції проходили в поліклініці у присутності заступника головного лікаря, його родичів і ряду відомих у місті людей, — розповів на прес-конференції Анатолій Ясковець, в минулому успішний бізнесмен, що втратив за чотири роки участі в секті все.

Популярні новини зараз
Білоруси оточили польський кордон із великими валізами: бояться початку мобілізації від Лукашенка, але боротися не хочуть На українських АЗС піднялися ціни на бензин: яка ситуація з іншими видами палива Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії 30 вересня: як зберегти щастя своєї сім'ї, заборони важкого дня Світло доведеться економити: здорожчання електроенергії на 84% не залишить вибору, яким буде тариф для населення
Показати ще

Відзначається, що в секті — близько ста груп, в які входять по кілька чоловік. Петро О. нібито називає православ'я шкідливою вигадкою, а гроші, золото — злом, тому все золото треба віддавати йому.

Борець зі злом і людським гріхом бере весь удар на себе.

Так, проводилися обряди знищення Путіна, а також "яхів і руських в Україні".

Нечистю також вважається медицина. А всі, крім його послідовників ("плюсів"), в тому числі і родичі сектантів, які не підтримують їх вчення, вважаються "мінусами" — різновидом нечисті, з якою треба перервати всі стосунки.

Нагадаємо, в Україні активізувалися адепти "Білого братства" — секти, яка прогреміла на початку 1990-х на всю країну. Сотні тисяч чоловік, покинувши свої сім'ї і віддавши в дар квартири, повністю перейшли під вплив "Матері" (так названу Деві Христос — Марину Цвігун).

Зараз в соцмережах з'являються численні групи, де популяризують "творчість" Марії Деві Христос " (вона встигла змінити ім'я на Вікторію Преображенську і живе в Москві). В групах учасники діляться книгами, віршами, кліпами і лекціями "наставниці Бога" на землі. А свої імена приховують під чудовими псевдонімами. Наприклад, Раїс Самара або Алафар Рафаїлов з Києва.

Раніше портал "Знай.uа" писав, влада Берліна стурбована європейськими "гастролями" духовного центру "Відродження", який в Україні визнаний тоталітарною сектою. Керівник організації - у минулому судимий громадянин України Володимир Мунтян, - запрошує мешканців столиці Німеччини на свої семінари, під час яких обіцяє вилікувати їх від онкології і паралічу.