В Україні активізувалися адепти "Білого братства" — секти, що була відома на початку 1990-х на всю країну. Сотні тисяч чоловік, покинувши свої сім'ї і віддавши в дар квартири, повністю перейшли під вплив "Матері" (так називали Деві Христос або — Марину Цвігун).

Закінчилося все тим, що 10 листопада 1993 року члени "Білого братства" захопили Софію Київську і збиралися себе спалити. Марина Цвігун була засуджена до чотирьох років позбавлення волі. Екс-прокурор Віктор Шокін, який тоді вів справу "Білого братства", згадував, що у дуже багатьох адептів секти виявили психічні відхилення, а ось саму Цвігун визнали осудною.

Зараз в соцмережах з'являються численні групи, де популяризують "творчість" Марії Деві Христос " (вона встигла змінити ім'я на Вікторію Преображенську і живе в Москві). В групах учасники діляться книгами, віршами, кліпами і лекціями "наставниці Бога" на землі. А свої імена приховують під чудовими псевдонімами. Наприклад, Раїс Самара або Алафар Рафаїлов з Києва. Цей користувач рекламує книги "СофіоЛогия Матері Світу" і "Останній заповіт Марії Деві Христос", а також постить її відеокліпи з піснями і вірші.

Популярні новини зараз

Конкурентки Влади Седан: найкрасивіші дівчата футболістів МанСіті, які посунули кохану Зінченка

Пішов з життя зірка "Інтернів" і син відомої актриси: "Який біль!"

Донька Пугачової знову наречена: Орбакайте планує весілля, аж світиться щастям

На світ насувається "найбільша за п'ятдесят років" небезпека, відчує кожен

Показати ще

Сторінки адептів рясніють "попередженнями" — небезпеку несе не тільки оформлення документів (ніде не можна залишати свої особисті дані), але і банкомати. Пояснення просте: "Сучасні нанотехнології можуть наносити невидимі оку лінії на тіло людини, а потім зчитувати їх на відстані".

Зараз Вікторія Преображенська обзавелася дипломом доктора філософії в галузі теології. Принаймні, так сказано на сайті Міжнародного Університету Фундаментального Навчання, у якого дві адреси — в Москві і Санкт-Петербурзі.

Практично у всіх лекціях вона лякає адептів "світовим злом" і підказує землянам "шлях порятунку".

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" під час виступу на конференції у Ватикані кардинал церкви Ернест Симоні (Ernest Simoni) розповів, що він та деякі інші священики почали виганяти демонів по телефону.