На сьогоднішньому брифінгу глава СБУ Василь Грицак оголосив приголомшливу новину – журналіст Аркадій Бабченко, про вбивство якого оголосили вчора, насправді живий!

При цьому Грицак повідомив, що замовлення на вбивство Бабченка насправді було і СБУ зірвало замах, завдяки вдало проведеній спецоперації.

За словами глави СБУ, відомство у своєму розпорядженні має дані, що вбивство опозиційного журналіста замовили російські спецслужби.

Грицак повідомив, що ФСБ завербувала громадянина України Г., якому доручили знайти виконавців для кількох терактів. Нібито він отримав 10 тисяч доларів авансу, а ще 30 тисяч йому обіцяли за підсумками роботи. Крім грошей, йому передали досьє на Бабченка.

Виконавцем, якого знайшов завербований громадянин Г., виявився ветеран АТО.

Популярні новини зараз

Папараці підловили Настю Каменських без краплі макіяжу, як насправді виглядає дружина Потапа

Житель Прикарпаття зазирнув не в одну пляшку заради незвичайного паркану - 150 метрів скляної краси

Важка хвороба дісталася доньки онкохворої Заворотнюк: "Симптоми дуже схожі"

Українцям видадуть на руки по 8000 гривень: хто і коли зможе отримати виплату

Показати ще

Так, за словами Грицака, СБУ встановила, що за грошову винагороду $ 15 тис. російського журналіста Аркадія Бабченко планував вбити екс-боєць АТО.

"Російські спецслужби завербували українського громадянина Г. який за гроші погодився знайти виконавців вбивства. Він запропонував своєму знайомому з числа колишніх бійців АТО за $ 30 тис. Вбити журналіста Бабченко. Як завдаток, громадянин Г. передав виконавцю задаток $ 15 тис. Всього громадянин Г. отримав від російських спецслужб $ 40 тис. " - заявив Грицак.

При цьому уточнюється, що $ 10 тис. Він залишив собі як організатору.
 

Після того, як під час брифінгу в СБУ показали момент передачі грошей замовником кілеру, Грицак і зробив сенсаційну заяву про те, що Бабченко живий. У цей момент журналіст вийшов до преси.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Аркадій Бабченко живий. Його вбивство було інсценоване працівниками СБУ. Як пояснили в спецслужбі, правоохоронці провели спецоперацію і зірвали замах.