На сьогоднішньому брифінгу глава СБУ Василь Грицак оголосив приголомшливу новину – журналіст Аркадій Бабченко, про вбивство якого оголосили вчора, насправді живий!

При цьому Грицак повідомив, що замовлення на вбивство Бабченка насправді було і СБУ зірвало замах, завдяки вдало проведеній спецоперації.

За словами глави СБУ, відомство у своєму розпорядженні має дані, що вбивство опозиційного журналіста замовили російські спецслужби.

Грицак повідомив, що ФСБ завербувала громадянина України Г., якому доручили знайти виконавців для кількох терактів. Нібито він отримав 10 тисяч доларів авансу, а ще 30 тисяч йому обіцяли за підсумками роботи. Крім грошей, йому передали досьє на Бабченка.

Виконавцем, якого знайшов завербований громадянин Г., виявився ветеран АТО.

Популярні новини зараз

Франківськом розгулює різдвяна "вечеря": хвіст пістолетом, рило без маски

Раптово загинув український ведучий: не прожив і половину віку, колеги побиваються

"Холостячка" Леся Нікітюк оголила принади в халатику, попри лютий мороз

Квітуча Кароль і батько Балан: сімейний кадр Тіни і Дана з дитиною потрапив в мережу

Показати ще

Так, за словами Грицака, СБУ встановила, що за грошову винагороду $ 15 тис. російського журналіста Аркадія Бабченко планував вбити екс-боєць АТО.

"Російські спецслужби завербували українського громадянина Г. який за гроші погодився знайти виконавців вбивства. Він запропонував своєму знайомому з числа колишніх бійців АТО за $ 30 тис. Вбити журналіста Бабченко. Як завдаток, громадянин Г. передав виконавцю задаток $ 15 тис. Всього громадянин Г. отримав від російських спецслужб $ 40 тис. " - заявив Грицак.

При цьому уточнюється, що $ 10 тис. Він залишив собі як організатору.

Після того, як під час брифінгу в СБУ показали момент передачі грошей замовником кілеру, Грицак і зробив сенсаційну заяву про те, що Бабченко живий. У цей момент журналіст вийшов до преси.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Аркадій Бабченко живий. Його вбивство було інсценоване працівниками СБУ. Як пояснили в спецслужбі, правоохоронці провели спецоперацію і зірвали замах.