Обшуки в офісі інтернет-провайдера Sky Net в Ізмаїлі на Одещині обернулися для жителів міста перебоями з доступом у всесвітню мережу.

За інформацією видання "Бесарабія Інформ", 1 червня до приміщення компанії приїхали три мікроавтобуси з тонованим склом, і люди в масках та зі зброєю з числа співробітників СБУ провели оперативні дії.

Біля входу весь цей час стояла табличка "Sky Net не працює з технічних причин".

Після обшуку силовики вилучили сервери провайдера начебто для перевірки, а офіс опечатали. Офіційна причина обшуків не називається, але анонімні інсайдери зазначають, що це може бути пов'язано з підозрою про незаконну маршрутизації інтернет-трафіку.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав, що Департамент кіберполіції дав практичні поради провайдерам, як заблокувати доступ до заборонених ресурсів без купівлі спеціального обладнання.

Популярні новини зараз
"Телефонні повістки" військовозобов'язаним: як реагувати на усний виклик до ТЦК Заплатите за всіх сусідів: "Київводоканал" терміново попередив споживачів Гороскоп на сьогодні, 20 квітня: неділя викликів і рішучості – кому посміхнеться удача, а кого чекають неприємні сюрпризи Пенсія на картку більше не прийде: кого терміново чекають в ПФУ
Показати ще