У списку причетних до підривної інформаційної діяльності проти України виявився Андрій Гусак, син члена Вищої ради правосуддя Миколи Гусака.

Про це повідомляє BEGEMOT.

В опублікованому напередодні ЗМІ документі під назвою "ТОП -15 ТЕМ", зазначено, що одним з "пособників Кремля" довгий час була компанія "Контекст Медіа".

Згідно з даними аналітичного ресурсу Youcontrol, "Контекс-медіа" належить Андрію Гусаку. Йому ж підконтрольні і інші юрособи: "Лук Медіа", "Лук ЗМІ", "Лекс ЮС", "Робоконсалтінг", "Робо форекс". При чому, в останній Гусак значився керівником у росіянина Євгена Антохова (Томськ).

Відкриті джерела вказують, що Андрій Гусак - це молодший син члена ВРП Миколи Гусака.

Популярні новини зараз

Лідія Таран у спальні показала свого "Толика": "Мій новий..."

Пономарьов показав свою волохату подругу: чимось схожі один на одного

Лазебна пообіцяла українцям надбавку до пенсії: хто отримає по 400 і 500 гривень

Показати ще

У документі під назвою "ТОП -15 ТИМ" зазначено, що Гусак старший і молодший брали участь в конвертаційних схемах, а виручені гроші направляли на дестабілізацію політичної ситуації в Україні в період листопада 2016 - березня 2017.

Про лояльне ставлення Гусака старшого до представників країни агресора раніше писали ЗМІ, вказуючи на його лояльне ставлення до суддів ДНР/ЛНР.

Так, Вища рада правосуддя 15 травня прийняв рішення, яке можна назвати сенсаційним. Вперше у вітчизняній практиці головний дисциплінарний орган відмовився звільнити суддів, які після подій 2014 року залишилися на території самопроголошених "республік". З 12 суддів, що залишилися в ЛНР, чиї дисциплінарні справи розглядалися одними з останніх, Вища рада правосуддя звільнив лише двох, щодо яких існували серйозні підозри у державній зраді. Доповідач у справі був Микола Гусак.